24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Francie opět vede

16.02.2017
(Ne)šťastnejch třicet
Lucia Magdziak

Recenze reparačního krému

Dnes navážu na svůj poslední článek o pleti. Nebo lépe řečeno, na to, jak jsem vypadala po své poslední návštěvě kosmetičky. Krém od Chanel, po kterém toužím jako dítě po barevném lízátku, musí počkat. Ono totiž tu moji podrážděnou pleť nedala do kupy ani Bioderma, a já jsem musela použít těžší kalibr. A tím by měl být (alespoň podle zkušené lékárnice, která mě tahá z různých takových kosmetický průserů docela často), reparační krém Dermalibour, A-DERMA. Patří k portfoliu francouzské firmy Pierre Fabre. Dala jsem za něj 270 Kč, z e-shopu je možné ho pořídit samozřejmě levněji. Obsahuje měď a zinek, a protože jsem koupila tzv. posílené složení, tak ještě výhonky z ovsa. Tento oves se pěstuje za přísných podmínek na jihozápadě Francie, a mají zakázáno používat umělé hnojivá a pesticidy. Krém také pleť dezinfikuje a čistí.
Přiznám se vám, že když jsem ho otevřela, lekla jsem se. Má totiž hustou konzistenci a je „těžký“. Rozetřít ho, dalo fakt dost práce. Pleť se mi leskla jako vyleštěná výloha v Pařížské. Ale víte co? Do 20 minut se moje pleť uklidnila. A ráno po červených flecích nebylo ani vidu. Suché místa ještě zůstaly, ale hezky se regenerují. Viditelně pleť zklidnil a postupně ji hojí. U toho krému prostě slyšíte a vidíte, že „pracuje“, že ho neplatíte zbytečně.  Je dobrý i pod mejkap, přímo bych řekla, že se pod něj úplně hodí, protože i když máte podrážděnou pokožku, ten krém vytvoří něco jako film, který zabrání tomu, aby Vám ji mejkap jakkoliv dráždil.
Konečně se začínám podobat sama na sebe. Moje pleť á la Sněhurka bude co nevidět zpátky. A já přísahám, že už krémy tak často střídat nebudu. Každopádně si myslím, že ten od Chanelu přeci nemůže uškodit, takže až mi to moje pleť dovolí, určitě ho vyzkouším. Dyť co, o Pierru Fabrem už vím, a věřím, že kdyby to bylo potřeba, tak mě opět z kosmetického průseru vytáhne. ;)
Mějte krásny den
 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

(Ne)šťastnejch třicet

Lucia Magdziak


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.