24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Tak mi to teda nandej!

19.04.2017
(Ne)šťastnejch třicet
Lucia Magdziak

Pořiďte si škrabošku. Je účinná!

Pokud hledáte mejkap, který Vám vydrží slibovaných 24 h, tak se na to rovnou vykašlete, protože takový prostě neexistuje. Kašlete na reklamy, které se předhánějí v hodinách výdrže u svých zázraků. Pokud chcete něco opravdu účinného, co Vám na obličeji zaručeně vydrží 24 h, vytvořte si škrabošku a přilepte si ji na obličej. Protože to je tak jediné, co Vám tam tak dlouho může vydržet.
Kdyby byla pravda to, s tou „dvacetčtyřkou“, tak mi věřte, že byste u zrcadla na dámských toaletách nenašly živou nohu.
Všimněte si, že i ve filmech, taková ta klasická scéna, kdy si najednou dáma v restauraci musí odskočit od stolu na toaletu přepudrovat se (když její protějšek už sahal do kapsy pro prstýnek). Myslíte, že kdyby takový zázrak existoval, odskakovala by v takové chvíli? :)
Dyť vždycky, když jsme někde ve společnosti, taháme s sebou na „přepudrování“ celou kosmetickou taštičku. No ne?Vzít si pouze psaníčko je nemožné. Nebo bylo nemožné. Já totiž objevila jednu zajímavou věcičku. Šikovnou. Akorát tak do ruky. S přehledem mi nahradí pudr, mejkap i tvářenku. Víte, o čem mluvím? No, jasně. Mluvím o Double Wear Cushion Stick od Estée Lauder. Vy, co mě čtete, už dobře víte, že nemám běžnou pleť, ale opravdu „trpím“ extrémně citlivou pletí. Proto jsem se rozhodla, že už nebudu zkoušet ledacos, ale vsadím už jenom na kvalitní věci. Estée Lauder. Víc asi není potřeba dodávat. Když teď tak přemýšlím, tato značka mě nikdy nezklamala. Všechno, co jsem si od ní kdy koupila, mi „sedlo“. Nevěrník jsem byla v tomto případě já, protože jsem si vždycky ještě odskočila k „sousedům“.Double Wear Cushion Stick je praktický rozjasňující make-up, kterým opravdu zakryjete nedokonalosti a rozzáříte pleť. Kdekoliv jste. Rovnou na něm je totiž i praktická houbička, kterou můžete mejkap aplikovat. Houbičku je možné sejmout, jemně umýt v teplé vodě a nechat uschnout.
Obsahuje rostlinné a ovocné výtažky s mikročástečkami zlata a perel, takže to pak nepřehánějte s doplňky. :)
Pleť je po něm hebká, hladká, zářivá a bezchybná.
A to, co slibuje, to také splní. Vydrží až 8 hodin.
Závěrem bych opravdu ráda řekla, že je to za málo peněz, hodně muziky, ale ono to zas až tak málo peněz není. Ale muziky hodně je. To jo! Tahleta věcička Vás vyjde něco přes tisícovku, 14 ml.

Mějte krásný den,
Lucka

PS: Psaníčko stejně nenosím, protože já musím mít vždycky v kabelce ještě velké čokoládové pikao. No, taková moje úchylka. Ale kdo nějakou nemá, že jo ? :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

(Ne)šťastnejch třicet

Lucia Magdziak


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.