Přihlásit se Sledujte své oblíbené blogy Blogerky.cz vám podají hlášení, co se od vaší minulé návštěvy přihodilo.

Zobrazit články


Autoři


Výběr kategorie



Ahoj holky ! Zvu vás na můj nový blog. Budu ráda když zanecháte komentář nebo budete moje čtenářky!... FASHIONBOOK v diskuzi FASHIONBOOK
Milé blogerky, hledám šikovnou slečnu - blogerku/vlogerku - která má ve svém repertoáru fashion sféru... steelmastyl v diskuzi Spolupráce - šperky
Tak potom neviem :/ monika9658 v diskuzi Odpoveď
Chcete mít možnost sledovat oblíbené autory? Registrujte se
Největší isnpirace pro krásné bydlení Vše pro Vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro naše interiéry i exteriéry.

Stilago má svůj katalog Style by Stilago

Katalog nejnovějších trendů dámské módy pro aktuální sezónu vám doručí až domů, samozřejmě zdarma.

0 lidí má tohoto autora v oblíbených
Zařadit mezi oblíbené

RECENZE: Řasenka miss MANGA

Není to dlouho, co jsem byla oslovena, zda nechci otestovat novou řasenku od L´ORÉAL. A protože jsem zrovna ten typ, lidí co si nikdy nekupují stejné věci dokola ( i když jsou s nimi spokojení) a hrozně ráda zkouším dokola nové a nové věci, nenapadal mě ani jeden důvod proč řasenku nezkusit. :)

Není to dlouho, co jsem byla oslovena, zda nechci otestovat novou řasenku od L´ORÉAL. A protože jsem zrovna ten typ, lidí co si nikdy nekupují stejné věci dokola ( i když jsou s nimi spokojení) a hrozně ráda zkouším dokola nové a nové věci, nenapadal mě ani jeden důvod proč řasenku nezkusit. :)

 

Celkový design a vzhled řasenky je velice sympatický. Miluji růžovou, navíc v kombinací s černou. A taky mě totálně odrovnal zvolený název řasenky. Ten byl použit od slova MANGA což je vlastně japonský komiks (celý ten styl kresby, tzn. obrovské oči, obrovské řasy...). A od tohoto komiksu se již dál (převážně v Japonsku) šířil "Manga styl".
Pokud jde o japonskou kulturu a manga styl, jsem jeho fanynkou už od pradávna.

A co vám vlastně tato řasenka slibuje? No přece krásně dlouhé, husté a stylové řasy jako mají dívenky         v manga komiksech.

A jak dopadlo moje hodnocení?

1) KARTÁČEK

 

První dojem nebyl skvělý. Lekla jsem se nejen typu kartáčku, ale taky toho jak je ohebný. A než jsem přišla na to jak s tímto druhem kartáčku pracovat trošku jsem se zapotila. Ale zdárně jsem to zvládla a mohu tedy jen spokojeně přivírat moje dlouhé řasy.

2) ŘASENKA (ta černá barvící hmota :D)
Sama o sobě je řasenka asi úplně bez problému. Krásně drží. A krásně jde i odlíčit. Nedrolí se a když nejste leví jako šavle tak také řasy neslepuje! Jediné co mi nevyhovuje, je že se na kartáčku drží větší množství řasenky než bych potřebovala :-/. Ale to je tak u většiny řasenek, než se trochu vypotřebují je to boj!

3) FINÁLNÍ VZHLED?
No posuďte sami, já jsem spokojená!!
BTW: Já jsem zvyklá používat více vrstev řasenky, ale i při jedné byly vidět prodloužené řasy.

 

 

A CELKOVÉ HODNOCENÍ:
8,5 bodů z 10
(1=špatné, 10= EXCELENTNÍ)

Mohu jen a jen doporučit ;)


To se mi líbí (0) 25.11.2013 9:57 hod.

-> Zobrazit profil autora


Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.