24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Lesk na rty Gloss in Love

02.05.2013
ANAVI.COSMETIC
Kosmetika je moje úchylka. Kdykoliv jdu do drogerie a projdu kolem stojánků s dekorativní kosmetikou, neodolám a musím si něco koupit. Důsledkem toho je, že se mi doma hromadí početné zásoby:D

Novinka od Lancome

GLOSS IN LOVE - LANCOME

V minulém týdnu se konal v Lancome Beauty Institutu týden in Love, kde byly představeny nové lesky řady In Love a další produkty. Jelikož mám nějakou členskou kartičku do tohoto institutu, tak mi došla i pozvánka na tento týden, kde byly i informace, že se budu moci nechat nalíčit těmito novými výrobky. Docela jsem se těšila, protože mám moc ráda, když mě někdo opečovává :) O to větší bylo mé zklamání, když jsem tam o půl 10 ráno přišla. V celém obchodě byla jen jedna další zákaznice, ale i tak jsem čekala asi 10 minut, než si mě někdo všimnul. No že by se konalo nějaké představení výrobků, tak o tom se nedá mluvit. Přitom jsem paní ukázala, že jsem dostala tuto pozvánku, ale ona na to nijak nezareagovala. Musela jsem si říct, co přesně chci vidět a měla jsem celkově pocit, jak kdybych se moc vyptávala a vlastně jim kradla čas. O líčení nebyla ani řeč a nějak jsem neměla odvahu si o něj říct :) Je to škoda, protože při mé první návštěvě jsem byla se službami i přístupem spokojená.

Nicméně ani to mě neodradilo, abych si nepořídila nějaké novinky a jako první vám představím lesk na rty. Řadu Gloss In Love tvoří 12 odstínů (když jsem tam byla já, tak měli k dispozici jen 5)

Já jsem si vybrala odstín 162 Scarlett Starlette. Začnu tím, že se mi moc líbí obal, který má takovou malou "vychytávku". Zmáčknete malý obdélníček pod víčkem a lesk se vám sám otevře. při zavírání stačí jen zacvaknout. Nejdřív jsem si chtěla vybrat světlejší odstín, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro tento. Podle mě na léto značka ideál. Barva je krásně sytá a jsou v ní malé třpytivé částečky, ale není jich tam přehnaně. Praktický je i aplikátor, který má dvě různé strany. Jedna stranu používám na spodní ret a druhou na vrchní, protože umí udělat přesnou konturu.

Bohužel se mi zatím nepodařilo nafotit fotku, která by vystihovala barvu, takže na tom pracuji a jak se mi to podaří, tak bych ji sem doplnila.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

ANAVI.COSMETIC

Kosmetika je moje úchylka. Kdykoliv jdu do drogerie a projdu kolem stojánků s dekorativní kosmetikou, neodolám a musím si něco koupit. Důsledkem toho je, že se mi doma hromadí početné zásoby


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.