24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Premium Outlet Prague Airport – místo pro velkolepé nákupy

01.03.2020

Nákupy jsou vlastně takovým malým dobrodružstvím: nikdy totiž nevíte, na co při nich narazíte a jaké stylové kousky vás doprovodí domů, kde se stanou součástí vaší šatní skříně. Nakupování je pohodové odreagování, na jehož konci je radost z nově ukořistěných pokladů. Také k zbláznění milujete „shoppování“ a vyžíváte se ve značkách jako Desigual či Prada? Pak víme, které místo vás uchvátí.

Objevte místo, které vás uchvátí

Chcete potrápit kreditní karty nebo penězi nadupané peněženky? V tom případě byste měli vědět, že jsou vám brány nákupního centra Premium Outlet Prague Airport otevřeny dokořán a značkové prodejny už čekají na vaši návštěvu.

Největší outletové centrum v České republice, které je situováno do podoby staré Prahy včetně kouzelných uliček, je tu od toho, aby vám udělalo radost.

Luxusní značky ve více než 70 obchodech

Dokázali byste odolat trendy kouskům od luxusních značek známých po celém světě? Zaručeně NE! Co třeba koupit něco pěkného od značky Pepe Jeans, Gucci, Ray-Ban, Givenchy, La Martina nebo z outletu surfařské značky Quiksilver? Zároveň vám můžeme slíbit, že ani za tyto značky zde neutratíte majlant.

Pod jednou střechou totiž najdete více jak 70 malebných obchodů a obchůdků, které slibují výběr z více jak 200 trendy značek. V takové nabídce si vybere i ta nejnáročnější shopaholička!

Po nákupech na kafe či něco dobrého

Kromě velkolepého nakupování zde můžete strávit i pohodový den s rodinou nebo kamarádkami třeba návštěvou kavárny, kde si můžete pochutnat na výborné kávě a kochat se výhledem na letiště, od kterého se tohle nákupní centrum nachází jen malý kousek. Zajít si můžete i na jídlo do místních restaurací.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.