24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Czech Social Awards: Využij poslední příležitost a hlasuj pro své oblíbence. Rozděl až 20 hlasů!

29.10.2018

Hlasování v anketě Czech Social Awards pro nejpopulárnější blogery, youtubery a osobnosti sociálních sítí právě vrcholí. Jen první hodiny hlasování přinesly rekordních 40 tisíc hlasů a v duchu obrovského zájmu se hlasování nese i dál. Zatím jste svým oblíbencům poslali přes 200 tisíc hlasů a do 31.10. je stále možnost udělit své hlasy. Stačí si stáhnout appku a v každé kategorii hlasovat až 2x!
 

Anketa Czech Social Awards má před sebou poslední dny semifinálového hlasování, které rozhodne o top finalistech. A letos nabízí hned několik novinek. V každé kategorii můžete hlasovat 2x a rozdělit tak až 20 hlasů v 10 kategoriích.

Kromě těch tradičních, které známe z předchozích let: Video Bloger/ka roku, Instagram roku, Bloger/ka roku a Cosmo Objev roku, můžete hlasovat v 6 zcela nových kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Go Global, Fair Play. Také se dozvíme, který post u vás v uplynulém roce vzbudil největší zájem.

Kategorie Fair Play a Social Impact & Change pak podporují nový trend letošní ročníku – Social Awards.

Letos poprvé získají ocenění také slovenští tvůrci v kategorii Go Global SK. Vítěz této kategorie společně s vítězem Go Global CZ dostane jedinečnou příležitost zúčastnit se světových Global Social Awards v Praze, která přivedou už v květnu 2019 do Česka slavná jména online světa.

Každý hlas může rozhodnout, proto využijte všechny své hlasy v desítce kategoriích. K tomu je potřeba si stáhnout pouze aplikaci na webu Czech Social Awards ZDE

Hlasovat lze do 31.10. Výsledky budou uveřejněny 7. 11. a poté začíná finálové hlasování. To vyvrcholí vyhlášením vítězů 1.12.2018 v hotelu Hilton Prague a přinese 90 minut jedinečné show plné emocí, muziky, videí, poznání a zábavy. Těšit se můžete na známé tváře online světa, skvělé vystoupení Mikolase Josefa, Elišky Ruskové, kapely Eddie Stoilow, dorazí také Justin Jesso s hitem Stargazing a řada dalších osobností.

Na finálový večer chystají organizátoři také skvělé překvápko – 3 telefony Huawei nova 3 ukryté jako dárek na 3 sedačkách pro 3 šťastné návštěvníky. Večer budou také živě přenášet TV Prima COOL a TV JOJ Plus.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.

Zajímavé momenty ankety můžete sledovat na Instagramu @czechsocialawards nebo Facebooku Czech Social Awards.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.