24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Czech Social Awards: Využij poslední příležitost a hlasuj pro své oblíbence. Rozděl až 20 hlasů!

29.10.2018

Hlasování v anketě Czech Social Awards pro nejpopulárnější blogery, youtubery a osobnosti sociálních sítí právě vrcholí. Jen první hodiny hlasování přinesly rekordních 40 tisíc hlasů a v duchu obrovského zájmu se hlasování nese i dál. Zatím jste svým oblíbencům poslali přes 200 tisíc hlasů a do 31.10. je stále možnost udělit své hlasy. Stačí si stáhnout appku a v každé kategorii hlasovat až 2x!
 

Anketa Czech Social Awards má před sebou poslední dny semifinálového hlasování, které rozhodne o top finalistech. A letos nabízí hned několik novinek. V každé kategorii můžete hlasovat 2x a rozdělit tak až 20 hlasů v 10 kategoriích.

Kromě těch tradičních, které známe z předchozích let: Video Bloger/ka roku, Instagram roku, Bloger/ka roku a Cosmo Objev roku, můžete hlasovat v 6 zcela nových kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Go Global, Fair Play. Také se dozvíme, který post u vás v uplynulém roce vzbudil největší zájem.

Kategorie Fair Play a Social Impact & Change pak podporují nový trend letošní ročníku – Social Awards.

Letos poprvé získají ocenění také slovenští tvůrci v kategorii Go Global SK. Vítěz této kategorie společně s vítězem Go Global CZ dostane jedinečnou příležitost zúčastnit se světových Global Social Awards v Praze, která přivedou už v květnu 2019 do Česka slavná jména online světa.

Každý hlas může rozhodnout, proto využijte všechny své hlasy v desítce kategoriích. K tomu je potřeba si stáhnout pouze aplikaci na webu Czech Social Awards ZDE

Hlasovat lze do 31.10. Výsledky budou uveřejněny 7. 11. a poté začíná finálové hlasování. To vyvrcholí vyhlášením vítězů 1.12.2018 v hotelu Hilton Prague a přinese 90 minut jedinečné show plné emocí, muziky, videí, poznání a zábavy. Těšit se můžete na známé tváře online světa, skvělé vystoupení Mikolase Josefa, Elišky Ruskové, kapely Eddie Stoilow, dorazí také Justin Jesso s hitem Stargazing a řada dalších osobností.

Na finálový večer chystají organizátoři také skvělé překvápko – 3 telefony Huawei nova 3 ukryté jako dárek na 3 sedačkách pro 3 šťastné návštěvníky. Večer budou také živě přenášet TV Prima COOL a TV JOJ Plus.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.

Zajímavé momenty ankety můžete sledovat na Instagramu @czechsocialawards nebo Facebooku Czech Social Awards.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.