24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Životní styl

Life blogerky

Tipy

Produkt měsíce

Jak funguje konopí na vlastní kůži Značka: Cannaderm Cena: 190 CZK
Sparkle Touch od Miss Sporty Značka: Miss Sporty Author: Ongles parfaits Cena: 45 CZK Hodnocení:
URBAN DECAY XX VICE LTD RELOADED Značka: Urban Decay Author: Imiis Cena: 1600 CZK Hodnocení:
Zobrazit všechny recenze

Naposledy diskutované

Založit nové téma
dommkuth Začínající blogerky sem!

Zrovna jsem začala svůj nový blog a tak bych potřebovala nějaké ty názory a čtenářky na začátek + nějaké nové blogy, které bych mohla číst :) Napište mi vaše adresy a já se na ně na 100% mrknu a okomentuju :) ;) http://cupofwhatever.blogspot.com/

Poslední příspěvek 29.3.2020 Baruš Hanzlová
111 příspěvků
Corra C. BLOGS TO FOLLOW

Zdravím všechny. Ráda bych od vás dostala nějaké tipy na blogy, které můžu sledovat. Pokud mi sem dáte odkaz na váš blog, ráda se na něj podívám. Beru to jako inspiraci a taky nemám poslední dobou co číst. :D Mám travel & lifestyle blog. http://bycorra.blogspot.cz/ Snažím se motivovat lidi, aby se nebáli jít za svými sny a za tím, co v životě chtějí. Třeba inspiruju i vás. ;) Samozřejmě mi (jako každé blogerce) udělá radost jakýkoliv váš názor, follow nebo komentář. Blogerky: http://www.blogerky.cz/blogy/lifestyle/by-corra

Poslední příspěvek 29.3.2020 Baruš Hanzlová
110 příspěvků
Maky Koutová Instagram a Blogy

Ahoj všichni! Napište mi prosím svůj blog a Instagram, ráda se na ně podívám, získám inspiraci a dám vám sledování :) lifebymaky.blogspot.com Na Instagramu jsem jako makykoutova Hezký den :)

Poslední příspěvek 29.3.2020 Baruš Hanzlová
96 příspěvků
Tom.G HLEDÁME BLOGERKU PRO SPOLUPRÁCI

Ahoj, hledáme blogerku ke spolupráci, která by zvládla hledat blogy, pro které by mohly být zajímavé spolupráce výměnou, za zboží - kvalitní alkohol. Zejména s tématikou lifestyle, food aj. Bližší informace zašlu na požádání. Děkuji za případné reakce.

Poslední příspěvek 20.1.2020 Tom.G
1 příspěvek
Trimaliny FOTOBLOGY a UMĚLECKÉ BLOGY

Ahoj :), vytvářím na svém blogu seznam fotoblogů a blogů věnujícím se umění, kreslení a podobným kreativním činnostem. Podle tagů si pak každý může najít právě to, co ho zajímá. Ráda bych tento seznam nadále rozšiřovala a prosím tedy o pomoc i Vás, zde. Pokud máte právě fotografický blog popř. se věnujete jakékoliv umělecké činnosti a píšete o ní, neváhejte a sdílejte svůj odkaz, ráda přidám do přehledu :). https://trimaliny.blogspot.com/p/registr-odkaz.html T.

Poslední příspěvek 8.1.2020 Trimaliny
1 příspěvek
Zobrazit všechny diskuze