24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

PetraLovelyHair

Červencové lakování

31.07.2015

Opálená kůže, slunce a rozmanité barvičky na nehtech, to byla moje první polovina prázdnin. I když se vám přiznám, že kromě barev, kterými jsem si občas rozzářila nehty, jsem hodně inklinovala k nude a růžovým odstínům. Ty totiž opálené pokožce ladí nejvíce.

Celý článek

S-he sada na gel lak - recenze

17.06.2015

S domácími sadami gelových laků na nehty a lampiček pro domácí použití se roztrhl pytel. Nejen že plno značek přišlo na trh s gelovými laky, které tuhnou samy na světle bez použití LED nebo UV lampy, ale také stále více výrobců nabízí celé sety, se kterými si gelový look na nehtech vytvoříte bez námahy samy doma.

Celý článek

Dubnové a květnové lakování

26.05.2015

Jistě už se, jako každý měsíc, těšíte na lakovou inspiraci a i tentokrát si ukážeme spoustu barviček, které udělají z vašich nehtů klenoty ☺.

Celý článek

Nejlepší top coaty z našich drogerií

24.04.2015

Základem každé upravené a dlouhotrvající manikúry je nejen lak podkladový, ale také lak vrchní neboli top coat. V nabídce je toho však spousta a kdo se v tom má orientovat? Já jsem za vás několik top coatů vyzkoušela a dnes se podíváme na ty, které jsou ve své kategorii podle mne nejlepší.

Celý článek

Barevné lakování leden + únor 2015

11.03.2015

Zimní období se pomalu chýlí ke konci a já jsem pro vás během ledna a února vyzkoušela spoustu pestrých barviček laků na nehty, které mohou ozdobit vaše ručky nejen na konci zimy, ale právě i na jaře.

Celý článek

Jarní a letní lakování

25.07.2014

V dnešním článku vám přináším spoustu nehtové inspirace, převážně z našich drogerií. Pokud do nějaké vyrazíte, věřím, že alespoň jeden z následujících krasavců skončí ve vašem košíku :)!

Celý článek

Jak se zbavit nežádoucích chloupků

02.07.2014

Kdy jindy by byla vhodnější doba na článek o depilaci a epilaci, než právě začátkem léta, kdy s odhalováním kůže odhalujeme někdy i to, co by mělo zůstat skryto. Doba našich maminek a babiček, kdy chloupky, které jsou dnes nežádoucí, byly úplně běžná věc a nikoho nepohoršovaly, je bohužel, nebo spíš bohudík, pryč a tak nám nezbývá, než vyrazit do boje s nevítanými kamarády.

Celý článek

Colorama Bleached neons

30.05.2014

Neonové laky jsou in každou letní sezonu, Maybelline ale letos vtrhla na náš trh s novinkou - "vybělenými" neonkami.

Celý článek

Kouřové líčení s modrou linkou

30.04.2014

Kouřové líčení je klasikou, kterou občas používá každá z nás, jak ale relativně nudné šedočerné odstíny oživit? Vezměte na to královsky modrou!

Celý článek

Točený drdol ze dvou copů "šnek"

30.03.2014

Máte dlouhé vlasy a nevíte, jak je upravit a co s nimi,aby držely celý den na svém místě? Mám pro vás tip na účes.

Celý článek

Jednoduché plesové líčení v matných barvách

24.02.2014

Třpytivé stíny i lesklé rty jsou jistě stále v kurzu, co to všechno ale hodit do matných odstínů, které působí mnohem luxusněji?!

Celý článek

Co dělat s černými tečkami a ucpanými póry?!

16.02.2014

Mastná pleť, ucpané póry a černé tečky trápí nejednu z nás a to dokonce nejen ty, které mají pleť mastnou, či aknozní, ale i ty z nás, které mají pleť sušší s mastnější T-zonou, či pleť normální. Osobně neznám ve svém okolí nikoho, kdo by měl pleť tak dokonalou, že by mohl říci, že tento problém ho netrápí. Proto bych se dnes chtěla zaměřit na pár rad, jak proti černým tečkám a ucpaným pórům bojovat.

Celý článek

WINE MAKEUP TUTORIAL

31.01.2014

Vínová je tuto sezonu v kurzu. Je to ale maličko zrádná barva, protože může nepěkně zvýraznit nedokonalosti pleti. Jak ale tuhle výraznou barvu přetáhnout na svou stranu?

Celý článek

Klasické líčení s červenou rtěnkou

13.01.2014

I když mám v líčení ráda pokusy a netradiční postupy, velmi často a ráda sáhnu i po klasice, kterou je právě dnešní look s červenou rtěnkou a černými linkami.

Celý článek

Silvestr na poslední chvíli

31.12.2013

Rok se s rokem sešel a máme opět Silvestr. Pro většinu lidí je program jak oslavit příchod nového roku jasný. Stoly v barech, krčmách a hospodách všeho druhu jsou předem zamluvené, outfity a makeup looky předem pečlivě vybrané, šampaňské vychlazené a skleničky naleštěné :-) V takových případech většinou o zábavu nebývá nouze. A pokud se oslava opravdu vydaří, je o „zábavu“ postaráno i na Nový rok :-)

Celý článek

Vánoční nehtová inspirace

23.12.2013

Možná už máte svou štědrovečerní manikúru vymyšlenou,ale dost dobře ještě stále tápete, jaký lak nebo motiv bude zdobit vaše nehty pod stromečkem. A já bych vám dnes chtěla ukázat malou inspiraci.......

Celý článek

Tyrkysové řasy aneb zpět do 80´

30.11.2013

Je to už nějakou dobu, co českým kosmetickým rybníčkem zamávaly barevné řasenky. Ať už ty od Dermacolu, nebo ty od Rimmelu. Dá se ale vytvořit kompletní nositelné líčení s tyrkysovou řasenkou? No, podle mě moc ne, snad tak na párty k bazénu nebo na párty tématickou, přesto však dnes mrkneme na jedno líčení s tyrkysovýma řasama.

Celý článek

OZDOB SI NUDNÉ LODIČKY - DIY

15.11.2013

Klasické černé lodičky jsou jedním ze základních stavebních kamenů každého šatníku.

Celý článek

PetraLovelyHair

Jsem kosmetický, vlasový a módní nadšenec a miluju blogování .....

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.