24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Seznamte se s top blogerkami z Belgie, které udávají krok ve světě módy

18.09.2018

Foto: @annabelpesant
Pralinky, pivo, hranolky, šmoulové nebo Evropská unie – to vše vás možná napadne, když se řekne Belgie. Málokdo si však tuto zemi automaticky spojí s módou. My vám teď ukážeme, že je to dost možná velká škoda. Seznamte se se šesti fashion blogerkami, které rozhodně stojí za to sledovat.

Sofie Valkiers 

Foto: @sofievalkiers

BLOG: www.fashionata.com
IG: @sofievalkiers 

Úspěšná módní blogerka Sofie Valkiers dokázala, že začít s blogováním a stát se uznávanou osobností ve světě on-line médií není doménou pouze teenagerů. Nyní jí je 34 let a úspěšně vede svůj blog Fashionata, kde se věnuje nejen módě, nakupování a kosmetice, ale třeba také cestování nebo mateřství. V květnu 2017 se jí totiž narodil syn Gabriel, který jí totálně změnil život. A my tak máme možnost sledovat, jak se jí daří skloubit mateřství se světem módy. Své články uveřejnila také v nejprominentnějších módních médiích, včetně Elle, Vogue, Harper's Bazaar nebo The New York Times. A že je to skutečná módní odbornice, dokázala v roce 2014, kdy vydala průvodce světem módy - Little Black Book.  

Tiany Kiriloff

Foto: @belmodotiany 

BLOG: www.belmodo.be
IG: @belmodotiany 

Ještě o šest let starší je bývalá moderátorská hvězda Tiany Kiriloff, která se stala módní ikonou pro tisíce Belgičanek. Tato čtyřicetiletá matka tří dcer dokázala ze své lásky k módě udělat po narození první dcery úspěšný byznys. Ačkoliv bloguje hlavně ve vlámštině, měsíčně si přečtou její články statisíce lidí. Její Instagram momentálně dosahuje 207 tisíc sledujících. S týmem své produkční agentury Belmodo, která vznikla v roce 2008, vytváří kreativní obsah týkající se světa módy, krásy a lifestylu. Věnuje se také organizování kulturních a marketingových akcí. Nedávno jí vyšla už čtvrtá self-help knížka.

Paulien Riemis

Foto: @paulienriemis 

BLOG: www.polienne.com
IG: @paulienriemis 

Blízko k módě měla odjakživa také Paulien Riemis, která se v šestnácti letech začala živit jako modelka. A jelikož v tomto nízkém věku měla už spoustu zážitků, o které se toužila podělit, založila si v roce 2009 online stylový deník POLIENNE, kam začala zaznamenávat své zážitky z cest a dělit se o své módní inspirace. Poté, co vystudovala v roce 2016 literaturu, se svému blogu začala věnovat naplno, stále si však přivydělává jako modelka u Dominique Models.

Nathalie Van den Berg

Foto: @nathalievandenberg

BLOG: www.curlsandbags.com
IG: @nathalievandenberg
YT: Curls & Bags 

Sedmadvacetiletá Nathalie založila svůj blog Curls and fashion v roce 2012 a od té doby si získal spoustu fanoušků v Belgii i mimo ni.  Najdete zde mix módních a kosmetických tipů nebo cestovatelské tipy. Kromě blogu její inspirativní fotografie najdete také na instagramu, kde má přes 206 tisíc sledujících, a začíná se propagovat také na několika youtube kanálech, protože je podle ní mnohem osobitější než pouze fotka s krátkým popiskem. Na jejím blogu tak najdete stále oblíbenější vlogy.

Annabel Pesant​

Foto: @annabelpesant

BLOG:  www.houseofarticles.com
IG: @annabelpesant

House of articles – tak se jmenuje blog další belgické módní ikony – třicetileté Annabel Pesant, kde najdete především e-shop s její vlastní kolekcí. Pokud se vám tedy její styl líbí, můžete se začít oblékat stejně. Svou módní kolekci propaguje také na Instagramu, kde má 136 tisíc sledujících. Na Youtube sdílí  vlogy z nejrůznějších akcí, které navštívila, nebo průběh nakupování těch nejvíc trendy kousků.

Axelle Blanpain

Foto: @axelleblanpain

BLOG:  www.axelleblanpain.com
IG: @axelleblanpain

Sedmadvacetiletá Axell Blanpain žije v Bruselu se svým manželem, psem a třemi kočkami. S módním blogem začala v roce 2010 během svých studií fashion designu v Paříži. Líbilo se jí, že může sdílet s někým svou vášeň pro módu a navíc své čtenáře také inspirovat. Nakonec se pro ni tento koníček stál prací na plný úvazek, který ji i živí. Lidé z celého světa sledují, co právě dělá. Těší se na čerstvé novinky různých návrhářů, inspiraci na nákup oblečení, kosmetiky nebo třeba tipy na to, kde se najíst v různých zemích, které navštívila. Inspiraci zde najdou také budoucí nevěsty, které čeká jejich velký den. Rady vycházejí přímo ze zkušeností s vlastní svatbou.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.