24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Výzva pro milovnice kvalitní čokolády! Ochutnej Horké boby, experimentuj a vyhraj!

28.01.2019

Pokrm Bohů, superpotravina, ale také přírodní antidepresivum. Tím vším jsou nazývány kakaové boby, které z 82 % tvoří základ Horkých bobů. A právě teď v zimních měsících, kdy je jaro ještě daleko, se nám všechny vitamíny a prospěšné látky, které nám povzbudí náladu i zdraví, více než hodí. Takže pokud bloguješ nebo točíš videa a miluješ kvalitní čokoládu, ale ještě jsi Horké boby neochutnala, pak se zapoj do této výzvy! 5 vybraným blogerkám pošleme na vyzkoušení a experimentování balíček v hodnotě 1000 Kč. ;-)

Pro skvělou chuť není potřeba mnoho. Proto Horké boby tvoří jednoduše z 82 % rozdrcené kakaové boby, dále kakaový prášek NATURAL, kakaové máslo a třtinový cukr. Nic víc, nic míň. Díky tomu jsou jedinečnou a tak trochu jinou čokoládou, která je zdraví prospěšná. Kakaové boby totiž patří k přirozeným zdrojům antioxidantů, obsahují spoustu důležitých vitamínů, enzymů a minerálů a právě to z nich dělá superpotravinu. Zajišťují pozvolné uvolňování energie do těla, podporují imunitní systém a pomáhají detoxikovat organismus. A to nejlepší na konec. 😊 Věděli jste, že jejich konzumace vyvolává pocity štěstí, povzbuzují a působí jako lehké afrodiziakum?

Pokud jsi i ty právě dostala chuť vyzkoušet Horké boby, pak neváhej a zapoj se do výzvy. Pěti z vás pošleme balení bobů a vaším úkol bude rozproudit svou kreativitu, otestovat Horké boby a vymyslet originální hřejivý recept na první jarní dny! Nejzajímavější recept a článek odměníme lahodnou cenou:-) Pojď do toho a překvap nás! 😉

Jaká jsou pravidla výzvy?

1. Napiš nám do komentářů, proč bys chtěla Horké boby vyzkoušet a vymyslet originální recept.
2. My do 22.2.2019 vybereme 5 blogerek, které Horké boby ještě netestovaly, a pošleme jim balení HORKÝCH BOBŮ v hodnotě 1000 Kč. Vy je ochutnáte, vymyslíte vlastní recept na přípravu hřejivého nápoje a napíšete o tom článek či recenzi s fotografiemi nebo natočíte video.
3. Vybrané blogerky musí do 24.3.2019 napsat článek na svůj blog včetně fotografií nebo natočit video na svůj kanál na YT, ve kterých bude odkaz na Blogerky.cz a na Horkeboby.cz
4. Vybrané blogerky umístí odkaz na článek do komentáře pod tuto výzvu.
5. Nejlepší se může těšit na lákavou výhru! Vítěze vybereme a vyhlásíme do 20.3.2018.

A co můžete vyhrát?

1. cena: Vítěze/vítězku obdarujeme balením Horkých bobů a Bobů v čokoládě navíc!

Láká tě VÝZVA a chceš si užít zdravé mlsání? V tom případě neváhej, zapoj se, ochutnej a překvap nás! ;-)

Komentáře

Corculum 30.01.2019 8:32

Co se týče mých diagnóz, "čokoládofílie" je na první příčce (spolu se závislostí na zeleném čaji a dobré kávě). Moc ráda bych ochutnala buď při soutěži, či po vlastním nákupu. Horké čokolády doma milujeme, obzvlášť ty z pravé 80%. Napadá mě třeba varianta s hotspice nebo se šlehačkou a marshmallow?
Já a můj blog se rádi hlásíme do soutěže: www.corculum.blogspot.cz
corculum@post.cz

Creative Corner 01.02.2019 15:02

Horké boby bych ráda vyzkoušela, protože jsem velkou milovnicí čokolády - obzvlášť té vysokoprocentní, která je nejen lahodná, ale nevíc i zdravá. V únosné míře samozřejmě. V poslední době jsem navíc musela najet na bezlepkovou dietu, na kterou si ještě stále musím zvykat. Ať už kvůli klasickým potravinám, tak i kvůli sladkostem, které jsem vždy milovala a nyní můžu jen část toho, co předtím. Vzhledem k příjemnému složení horkých bobů jsem ráda, že je můžu. Co se týče receptu, vymyslela bych nějaký, který by se hodil právě jako zimní nápoj vhodný k tomu, abych si ho s sebou mohla vzít do vany a relaxovat s chutí čokolády na jazyku. Určitě bych vymyslela něco, v čem by byla cítit skořice nebo vanilka. Můj blog: creativecorner.cz a email: niki005copy@gmail.com

Iva Baltaretu 09.02.2019 11:38

Miluju čokoládu, boby znám z restaurací, ráda vymyslím recept na svůj blog diyprojekty.cz. Iva ivabaltaretu@gmail

Ivush 19.02.2019 15:41

Sladké moc nemusím, ale mým hříchem je čokoláda. Mohla bych ji jíst opravdu tuny a jelikož nepiju kávu a čaj taky moc ne, jedinou záchranou v kavárnách je pro mě horká čokoláda. Problém je, že v 95% co se nabízí, horká čokoláda není, znám jen jednu čokoládovnu, kde je opravdu výborná. Abych však tolik za svoji závislost neutrácela, začala jsem si ji vařit sama doma a moc by mě zajímalo, jestli ji něco trumfne!

Klaara 21.02.2019 12:26

Miluji čokoládu. Před dvěmi měsíci jsem začala experimentovat se zdravou stravou a změnou svého jídelníčku. Výzva je pro mě skutečnou výzvou, jak zkombinovat nový směr v mé kuchyni a starou, přetrvávající chuť na sladké.

Martina Redakce Blogerky.cz 28.02.2019 9:11

Krásný den všem, kdo jste zapojily do této výzvy. Prosím Vás - Ivush a Klaara, abyste připojily sem do komentářů odkaz na svůj blog a také e-mail, abychom Vás mohli případně kontaktovat pro zaslání Horkých bobů. Děkuji. Za redakci Blogerky.cz - Martina

Martina Redakce Blogerky.cz 12.03.2019 21:24

Milé blogerky,
protože se bohužel do této výzvy přihlásilo málo zájemců, byli jsme nuceni tuto výzvu ZRUŠIT. Mrzí nás to a tímto se omlouváme Vám všem zapojeným, kdo jste čekaly na vyhlášení vybraných blogerek pro testování. Budeme se ale na Vás těšit u příležitosti další výzvy, která přijde již brzy. Proto sledujte dále Blogerky.cz a získejte zajímavé výhry.
Za redakci Blogerky.cz Martina

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.