24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

JAK TO VIDÍ CHLAP?

Voxel: Co dělá ženu sexy?

18.08.2015

Dnešního muže nebudu představovat já. Představí se sám svým jedinečným smyslem pro humor a nadsázku. A jelikož Voxel má odpověď na všechno, ptala jsem se jen na pár klíčových věcí, které ne/dělají ženu atraktivní.

Celý článek

Jak to vidí chlap: Krátké sukně už nikoho neokouzlí

05.05.2015

Využila jsem příležitosti, že Dalibor, nadějný mladý fotbalista, a zároveň známý fashion bloger, šel pít s kamarády, abych se zeptala, co na ženách obdivují fotbalisté.

Celý článek

JAK TO VIDÍ CHLAP: NEJHORŠÍ MÓDNÍ PROHŘEŠKY POHLEDEM LUKÁŠE HEJLÍKA

06.04.2015

Největší módní faux pas očima muže? Podle Lukáše Hejlíka jen přílišná sexualita a vyzývavost. Jinak je benevolentní a v módě se mu líbí právě ta odvaha vypadat tak, jak žena touží. Jaké kousky oblečení se mu líbí, a které by naopak své přítelkyni nikdy nekoupil, nám prozradil hezky bez obalu.

Celý článek

JAK TO VIDÍ CHLAP: JAK MOC SI MUŽI VŠÍMAJÍ MAKE-UPU?

05.03.2015

Jak moc si muži na ženách všímají make-upu? Existuje něco, co je okamžitě dostane do kolen, nebo je naopak odradí? Dneska jsem se ptala známého zpěváka s velkým smyslem pro humor, Pavla Callty a nezbývá než doufat, že podobně jako on, tu ženskou krásu vidí většina mužů.

Celý článek

Jak to vidí chlap: Upnuté legíny - Ano či ne?

27.01.2015

Upnuté legíny se v posledních letech staly velkým hitem. Nosíme je skoro každá. Někomu jsou však trnem v oku. Což třeba takový moderátor Ondra Mandík nechápe. Legíny jsou prý dost sexy věc. Když se umí nosit...

Celý článek

Jak to vidí chlap: Skutečně se české ženy neumějí oblékat?

16.01.2015

Prý že se neumíme oblékat. Cizinci nás Češky ale milují. Takže se dneska nebudeme ptát módní policie, ale zeptáme se přímo muže. Souhlasí, že v Česku je to módní peklo? Ptala jsem se známého blogera a fotografa Míry Čížka.

Celý článek

JAK TO VIDÍ CHLAP?

Co se mužům líbí na ženách? Jak si představují ideální outfit na večeři, které kousky šatníku je nenechají chladnými, co je naprosto odradí a jak moc jsou příznivci plastik a make-upu? Budeme se ptát tentokrát nikoli odborníků na krásu, ale skutečných mužů různých věkových kategorií.

A určitě se dozvíme nejednu pikantnost .

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.