22.12.2016 | Redakce

Stylový Tibet

Kamila

Mandlové máslo se skořicí

13.2.2017

Kdo se v poslední době alespoň nepokusil o výrobu domácího ořechového másla, jako by nebyl. Není na tom nic složitého. Pojďte se do toho pustit s námi!

Celý článek

Co je psáno, platí: Bullet journaling

1.2.2017

Praská váš diář už po prvních pár týdnech roku ve švech a při každém otevření z něj vypadnou desítky papírků, které tvoří dokonalý chaos? Nákupní seznamy, to-do listy, cíle, plány, události, data narozenin, přání a sny... Přebíháte od jedné činnosti k druhé, neustále nemáte nic hotovo a nezvládnete si udělat čas pro sebe? Možná právě pro vás je tím pravým řešením trochu jiný diář. Bullet journal, zkráceně BuJo.

Celý článek

Nick Vujicic: Navzdory všemu

31.1.2017

Přistihnete se někdy při tom, jak dlouhé minuty hledáte výmluvy, proč se nepustit do toho či onoho? Třeba protože je dnes hrozná zima, už je pozdě, není zrovna pondělí a venku prší. Začnete zítra. Příští týden. Prvního v měsíci.

Celý článek

Domácí kokosová granola

28.1.2017

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Každodenní kolotoč nás však často donutí sáhnout po něčem hotovém a baleném. Takové věci bohužel nemají moc zdraví prospěšných látek i přesto, že to jejich obaly nadšeně hlásají. Zkuste si tedy vyrobit vlastní snídani na cesty.

Celý článek

Ella Woodward: Zdravý úspěch

25.1.2017

Kdo se alespoň trochu zajímá o zdravý životní styl, jistě už někdy slyšel jméno Ella Woodward (nyní Mills). Pětadvacetiletá autorka blogu deliciouslyella.com již vydala čtyři kuchařky, otevřela dvě bistra a zvládla uvést na trh vlastní řadu zdravých potravin. To vše za necelých pět let.

Celý článek

Kamila

Tipy pro zdravé tělo & hlavu okořeněné o inspirativní příběhy s pořádnou dávkou motivace.

242 lidí má autora v oblíbených

Zvol si téma, které tě zajímá

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.