24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

GetTheLouk

Kamufláž

24.04.2017

Možná to není šálek kávy každého z vás, ale já si miluju s makeupem jen tak hrát. Blbnout. Nemyslet, jen kreslit. A vím, že z toho nevznikne nic, v čem půjdu o hodinu později na nákup, ale to mi vůbec nevadí. Makeup vidím jako umění, chvilku relaxace. Úplně stejně jako mají někteří štětec, barvy a plátno, já mám stíny a obličej.

Celý článek

Zelené Alter Ego

02.02.2017

Zelená není z barev, které bych venčila často. Neptejte se mě proč. Nikdy jsem k ní zkrátka nepřilnula. A přitom mám doma minimálně čtyři zelené rtěnky a o stínech ani nemluvím. Ty by vyšly na celý šuplík. Ale zdaleka v nich nemám takové díry jako třeba ve fialových. A to těch fialových mám dvakrát tolik. Stále čekám na vysvětlení.

Celý článek

Červená se line záře

31.12.2016

Červenou vídám v líčení jen na rtech. Málo kdy potkám na ulici slečnu, která by měla červené stíny či linku. Tahle barva je v líčení poměrně dost neoblíbená. Podle mě asi proto, že lidé nevědí, jak na ni. Nebo možná proto, že je těžko k sehnání.

Celý článek

Hello, it’s me!

01.12.2016

Tyhle fotky vznikly vlastně omylem, původně jsem měla trošku jiné líčení, světlejší, jinou rtěnku... Ale prostě zrovna ten den to focení nějak šlo a vznikly z toho snad moje neoblíbenější fotky za poslední rok nebo dokonce i roky!

Celý článek

Maskování Páva

02.11.2016

Ani nevím, zda tohle líčení úplně připomíná páva, ale nějak mi byl inspirací a při dívání se na fotky to bylo to hlavní slovo, které se mi dralo na mysl. Tyrkysové podléhám už nějaký ten pátek a ani fakt, že léto vystřídal podzim, to nezměnil. Divné.

Celý článek

Růžová horečka

07.09.2016

Že mám ráda růžovou nedokazuje jen třicet růžových rtěnek a fakt, že jsem kdysi nosila růžové vlasy, ale hlavně fakt, že kdykoli můžu vytáhnout růžovou na očích, bez váhání to udělám. A občas se nechám unést. Třeba jako dnes.

Celý článek

Jsem motýl!

09.08.2016

Máte někdy dny, kdy se vám nechce ztrácet barvy do sebe? Já taky. A pak to dopadá takhle. Mám doma nějaké nové produkty, jsem lína na to míchat zelenou s modrou, protože vím, že to zabere sakra času. A proto na to jdu od lesa.

Celý článek

Letní pobláznění

30.06.2016

Tentokrát to nebude líčení podle celebrit, upřímně, neinspirují mě zdaleka tolik jako jednotlivé barvičky. Když se dívám na stín krásné šťavnaté barvy, v hlavě mi automaticky běhají looky, které bych s ním mohla provést. A teď si představte, že vidíte těch stínů vedle sebe víc.

Celý článek

Selena Gomez a Meghan Trainor Inspired Makeup

20.05.2016

Tohle líčení vzniklo vlastně lehce omylem. Původně jsem chtěla okopírovat oči Seleny Gomez z videoklipu Hands to Myself. Krásné jednoduché černé kouřovky, které až tolik nevykukují. Černá se drží hlavně na víčku a v očním důlku je vidět převážně hnědá, takže ať si každý říká, co chce, ale podle mě jsou tohle krásně nositelné černé kouřovky!

Celý článek

Rihanna – Work Music Video Inspired Makeup

29.03.2016

Rihannu jsme tady měli nesčetněkrát. Líčením ráda provokuje, nebojí se jen tak něčeho a ani dnešek nebude výjimkou. Její look z videoklipu Work se nedal přehlédnout. Zelené rty totiž nenechají nikoho chladným.

Celý článek

Lady Gaga Super Bowl 50 Performance 2016 Inspired Makeup

07.03.2016

​Lady Gaga mi byla v líčení vždy inspirací a neustále dokazuje, že bude i nadále. To, co z dálky vypadalo jako obyčejné kouřovky, se zblízka ukázalo jako úžasné netradiční líčení, které právem obletělo celý svět. Inu, Gaga to umí. Nebo spíš její makeup artisti.

Celý článek

Katy Perry H&M Holiday Campaign Inspired Makeup

22.12.2015

Katy Perry se jako tvář vánoční kampaně H&Mka objevila na fotkách a videu v několika úžasných loocích. A věřím, že někdy v budoucnu se ještě k nějakému vrátím. Ale nejvíce mě zaujalo tohle vílí líčení.

Celý článek

Selena Gomez Flaunt Magazine Party Inspired Makeup

10.11.2015

Podzim už nezapřeme, ať chceme nebo ne. A každý podzim frčí tmavé rtěnky. Je tomu tak už několik let a věřím, že ještě několik dalších se to nezmění. Já osobně tmavé rtěnky miluju! Malinové, fialové, červené, to je naprosto jedno, hlavně, že je to temnější barva než v létě.

Celý článek

Lady Gaga American Horror Story: Hotel Inspired Makeup

29.10.2015

​Blíží se halloween a všude se to hemží děsivými tutoriály, takže jsem si řekla, že i tady půjdeme s trendem. A Lady Gaga mi na to perfektně nahrála! Odstartovala totiž svou kariéru i jako herečka, a to rovnou v populárním seriálu American Horror Story: Hotel.

Celý článek

Taylor Swift Wildest Dreams Inspired Makeup

22.09.2015

Ano, jsme opět u Taylor. Já vím, já vím, je to furt jen Rihanna a Taylor, jenže ony jsou to dvě skoro opačné studnice inspirace. Prostě si s nimi vystačím. Taylor má líčení založeno vždycky na klasice, červených rtech, poměrně přirozených barvách, ale vždycky má něco do sebe.

Celý článek

Rihanna RiRi Frangrace Ad Inspired Makeup

24.08.2015

Rihannu jsme tu měli minule a ejhle, je tu zas! Tentokrát je to sladké růžové líčení. Žádné šokující kombinace červených očí s tmavými rty, dneska je to v podstatě Barbie.

Celý článek

Rihanna - Bitch Better Have My Money Inspired Makeup

22.07.2015

Že Rihanna provokuje, kde se dá už víme. Videoklipy, oblečením, ale i texty. Do teď mi nepřišlo, že by se do této kategorie řadilo i líčení, tam většinou první příčky obsazuje Lady Gaga, ale to se změnilo s videoklipem Bitch Better Have My Money.

Celý článek

Taylor Swift – Bad Blood Music Video Inspired Makeup

19.06.2015

Taylor prostě jede! To nejde říct jinak! Její písničky se rychle stávají kulťáky, všichni je znají a není náhodou, že vám kamarádka radí hláškou „Shake It Off!“. Prostě je z ní ikona dnešní doby a dokazuje to každým svým videoklipem. Bad Blood se opravdu povedl!

Celý článek

GetTheLouk

GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.