GetTheLouk

Růžová horečka

7.9.2016

Že mám ráda růžovou nedokazuje jen třicet růžových rtěnek a fakt, že jsem kdysi nosila růžové vlasy, ale hlavně fakt, že kdykoli můžu vytáhnout růžovou na očích, bez váhání to udělám. A občas se nechám unést. Třeba jako dnes.

Celý článek

Jsem motýl!

9.8.2016

Máte někdy dny, kdy se vám nechce ztrácet barvy do sebe? Já taky. A pak to dopadá takhle. Mám doma nějaké nové produkty, jsem lína na to míchat zelenou s modrou, protože vím, že to zabere sakra času. A proto na to jdu od lesa.

Celý článek

Letní pobláznění

30.6.2016

Tentokrát to nebude líčení podle celebrit, upřímně, neinspirují mě zdaleka tolik jako jednotlivé barvičky. Když se dívám na stín krásné šťavnaté barvy, v hlavě mi automaticky běhají looky, které bych s ním mohla provést. A teď si představte, že vidíte těch stínů vedle sebe víc.

Celý článek

Selena Gomez a Meghan Trainor Inspired Makeup

20.5.2016

Tohle líčení vzniklo vlastně lehce omylem. Původně jsem chtěla okopírovat oči Seleny Gomez z videoklipu Hands to Myself. Krásné jednoduché černé kouřovky, které až tolik nevykukují. Černá se drží hlavně na víčku a v očním důlku je vidět převážně hnědá, takže ať si každý říká, co chce, ale podle mě jsou tohle krásně nositelné černé kouřovky!

Celý článek

Rihanna – Work Music Video Inspired Makeup

29.3.2016

Rihannu jsme tady měli nesčetněkrát. Líčením ráda provokuje, nebojí se jen tak něčeho a ani dnešek nebude výjimkou. Její look z videoklipu Work se nedal přehlédnout. Zelené rty totiž nenechají nikoho chladným.

Celý článek

Lady Gaga Super Bowl 50 Performance 2016 Inspired Makeup

7.3.2016

​Lady Gaga mi byla v líčení vždy inspirací a neustále dokazuje, že bude i nadále. To, co z dálky vypadalo jako obyčejné kouřovky, se zblízka ukázalo jako úžasné netradiční líčení, které právem obletělo celý svět. Inu, Gaga to umí. Nebo spíš její makeup artisti.

Celý článek

Katy Perry H&M Holiday Campaign Inspired Makeup

22.12.2015

Katy Perry se jako tvář vánoční kampaně H&Mka objevila na fotkách a videu v několika úžasných loocích. A věřím, že někdy v budoucnu se ještě k nějakému vrátím. Ale nejvíce mě zaujalo tohle vílí líčení.

Celý článek

Selena Gomez Flaunt Magazine Party Inspired Makeup

10.11.2015

Podzim už nezapřeme, ať chceme nebo ne. A každý podzim frčí tmavé rtěnky. Je tomu tak už několik let a věřím, že ještě několik dalších se to nezmění. Já osobně tmavé rtěnky miluju! Malinové, fialové, červené, to je naprosto jedno, hlavně, že je to temnější barva než v létě.

Celý článek

Lady Gaga American Horror Story: Hotel Inspired Makeup

29.10.2015

​Blíží se halloween a všude se to hemží děsivými tutoriály, takže jsem si řekla, že i tady půjdeme s trendem. A Lady Gaga mi na to perfektně nahrála! Odstartovala totiž svou kariéru i jako herečka, a to rovnou v populárním seriálu American Horror Story: Hotel.

Celý článek

Taylor Swift Wildest Dreams Inspired Makeup

22.9.2015

Ano, jsme opět u Taylor. Já vím, já vím, je to furt jen Rihanna a Taylor, jenže ony jsou to dvě skoro opačné studnice inspirace. Prostě si s nimi vystačím. Taylor má líčení založeno vždycky na klasice, červených rtech, poměrně přirozených barvách, ale vždycky má něco do sebe.

Celý článek

Rihanna RiRi Frangrace Ad Inspired Makeup

24.8.2015

Rihannu jsme tu měli minule a ejhle, je tu zas! Tentokrát je to sladké růžové líčení. Žádné šokující kombinace červených očí s tmavými rty, dneska je to v podstatě Barbie.

Celý článek

Rihanna - Bitch Better Have My Money Inspired Makeup

22.7.2015

Že Rihanna provokuje, kde se dá už víme. Videoklipy, oblečením, ale i texty. Do teď mi nepřišlo, že by se do této kategorie řadilo i líčení, tam většinou první příčky obsazuje Lady Gaga, ale to se změnilo s videoklipem Bitch Better Have My Money.

Celý článek

Taylor Swift – Bad Blood Music Video Inspired Makeup

19.6.2015

Taylor prostě jede! To nejde říct jinak! Její písničky se rychle stávají kulťáky, všichni je znají a není náhodou, že vám kamarádka radí hláškou „Shake It Off!“. Prostě je z ní ikona dnešní doby a dokazuje to každým svým videoklipem. Bad Blood se opravdu povedl!

Celý článek

Rita Ora Grammy‘s 2015 Inspired Makeup

20.4.2015

Teď se vám honí hlavou něco jako: „Černý kouřovky, pche, zase?“. Jo, zase! Když ony prostě fungují! Vždycky se najde aspoň jedna celebrita na červeném koberci, která je zvolí jako TEN makeup, a vypadá v něm skvěle. Takže proč se k nim nevracet?

Celý článek

JLo Oscar‘s 2015 Inspired Makeup

22.3.2015

Asi si říkáte: „Jennifer Lopez, už zase?“ Jojo, už zase. Protože ona je z těch lidí, kteří nosí líčení, které lidi baví, zaujme, nutí ho vyzkoušet. A tohle líčení obletělo celý svět. Je totiž maličko jiné. Možná si říkáte čím, když jde o jemné oči a nijak výrazné rty. Líčení nemusí vždycky řvát na míle daleko, aby zaujalo. Ne vždycky jsou potřeba neonky nebo tuna černé.

Celý článek

Lady Gaga Grammy Awards 2015 Inspired Makeup

20.2.2015

Abych pravdu řekla, žádné velké předávání cen nesleduji. Nevím, kdo získal Oskara ani Nobelovu cenu. Ale i tak jsem neunikla fotkám z předávání letošních Grammy. Líčení Lady Gaga zaujalo všechny skoro tolik jako její obrovský výstřih. A to si samozřejmě říkalo o článek!

Celý článek

JLo Golden Globes 2015 Inspired Makeup

22.1.2015

Začátek roku 2015 a už se na nás chrlí fotky celebrit udávající směr líčení pro tento rok. Já stále ještě píšu 2014, když se snažím napsat datum, a už si mám zvykat na nějaké další novinky? Pak jsem ale projela líčení celebrit a zjistila, že z nich zas tolik novoty nedýchá. Trošku jsem si oddychla, abych pravdu řekla.

Celý článek

Vánoční pohoda podle andílků Victoria’s Secret 2014

20.12.2014

Vánoce jsou svátky klidu, míru a pohody. Takže zní nanejvíc logicky, že se musíme cítit pohodlně. A k tomu nám dopomáhej makeup. Ámen. Zní to možná povrchně, ale já osobně nevidím nic špatného na tom, že mi zvedne náladu zlatý třpytivý stín nebo, že jsem ráda, když můžu po ránu korektorem zamaskovat ty čtyři zoufale chybějící hodiny spánku. Ono, kdo by nebyl, viďte?

Celý článek

GetTheLouk

GetTheLouk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!

215 lidí má autora v oblíbených

Zvol si téma, které tě zajímá

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.