24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Tamta, zpěvačka, moderní popelka a módní ikona, přijede do Prahy na Global Social Awards

15.04.2019

Foto: Tamta
Tamta je vítězkou divoké karty Go Global v kategorii Fun & Entertainment a na Global Social Awards bude reprezentovat hned tři země: Řecko, Kypr a Gruzii. Aktuálně patří k nejvlivnějším osobnostem řeckého hudebního průmyslu, ale také módního světa. A v květnu se s písní Replay utká za Kypr v soutěži Eurovision Song Contest 2019 se zástupci dalších zemí v prvním semifinálovém klání. Potkej se s ní osobně i ty! V Praze již 29. května ve Foru Karlín!

Galavečer Global Social Awards bude největší událostí světa sociálních médií, která přiveze do Prahy desítky populárních influencerů z 19 zemí světa. Inspirativní Tamta bude jednou z nich a ty máš exkluzivní příležitost potkat se s ní osobně, stejně jako s mnoha dalšími známými tvářemi. Nenech si proto ujít vstupenky v předprodeji v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.

Tamta se narodila a vyrůstala v Gruzii, v současné době je ale považována za jednu z nejúspěšnějších, nejvlivnějších a nejlepších zpěvaček řecké populární hudby. Média o ní mluví také jako o "módní ikoně“ a "moderní popelce“. Tuto pověst si vysloužila díky svému módnímu vkusu, ale také díky mimořádnému úspěchu, kterého dosáhla takřka od nuly. Začínala jako svobodná matka, nejprve se ve 14 letech provdala, poté se rozvedla a emigrovala z Gruzie do Řecka, kde musela pracovat jako uklízečka, aby se uživila. Její matka ji přesvědčila, aby se zúčastnila světové soutěže Super Idol, kde nakonec skončila na druhém místě. A to byl začátek její úspěšné kariéry!

Foto: Tamta

Tamta se stala skutečným vzorem pro ženy v cestě za úspěchem. Dokázala, že nezáleží na původu a na postavení. Sny se mohou splnit komukoliv.

Dodnes vydala čtyři studiová hudební alba, třináct digitálních singlů a dvacet šest hudebních videoklipů. Získala mnoho ocenění i řadu nominací.

Hrála také v uznávaných muzikálech: Rent (jako Mimi) a Cabaret (jako Sally Bowls), byla vybrána do hlavní role muzikálu a získala i nejlepší recenze od diváků a kritiků. V letech 2014–2018 se stala také jednou z porotců talentové show X-Factor v Gruzii i v Řecku, což výrazně pozvedlo její popularitu a úspěch v obou zemích. V červenci 2018 vystoupila též s českým zpěvákem Mikolasem Josefem.

Nyní bude Tamta jednou z hvězd, které se budou ucházet o ocenění v prestižní soutěži Global Social Awards v kategorii Fun & Entertainment, a ty můžeš být při tom! Galavečer se uskuteční 29. května v pražském Foru Karlín od 19:00.

Vstupenky jsou v předprodeji v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.

Veškeré novinky o programu, hlasování a nově potvrzených hostech se včas dozvíte na Instagramu @socialawards a webu Socialawards.global.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.