24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Emma Chamberlain: Rodinu můj úspěch nešokoval, ale mě ano!

28.01.2019

Foto: @_emmachamberlain
Je to teprve dva a půl roku, co si založila vlastní youtube kanál, a za tu dobu nasbírala neskutečných 6 milionů 700 tisíc odběratelů. První video navíc nahrála až skoro rok poté! Emma je americká youtuberka, která si nemenší slávu užívá také na svém Instagramu. Popularitu si získala svými vlogy, lookbooky, DIY nebo hauly. Mrkni a inspiruj se. ;-)

IG: @_emmachamberlain
YT: emma chamberlain

Foto: @_emmachamberlain

V květnu Emma oslaví teprve 18. narozeniny, ale to, co dokázala za dva roky v social světě, je na úrovni největších mediálních profíků. Když v roce 2017 začala natáčet na YouTube, získávala zhruba 15.000 liků u každého instagramového postu. Teď je to průměrně 1,5 milionu liků a výjimkou nejsou ani 2 miliony. Což je číslo, o kterém se většině influencerů na světě může jenom zdát. 😊

Emma pochází ze San Francisca a vždycky prý byla dívkou, která dělala zábavu. "Moji rodinu můj úspěch nešokoval, ale mě ano. Věděli, že bych mohla v zábavě něco dokázat. Když jsem byla mladší, měla jsem pocit, že se určitě nějak stanu známou osobností, jen jsem nevěděla jak. Ale vždycky jsem měla společenskou povahu. To byla jediná věc, kterou jsem si byla jistá. "

Foto: @_emmachamberlain

Kreativitu Emma zřejmě zdědila po svém otci, který je umělec. V dětství ale její rodina často zažívala náročné časy. "Byly chvíle, kdy jsme nemohli chodit do kina, když jsem byla malá, protože jsme neměli dost peněz," vzpomíná Emma. Nejtěžší situace prý byla, když táta onemocněl a nemohl malovat.

A tak se pro Emmu Youtube stal často útěchou v nelehkých chvílích. Pozorně sledovala videa a snila o tom, že se jednou bude přátelit s největšími online hvězdami. A tohle přání se jí více než splnilo!

Nejdřív se prostě učila upravovat videa, napodobovala svoje oblíbence, pak ale zjistila, že to nikam nevede… A tak začala dělat to, v čem byla víc sama sebou, a pak přišel její velký boom!

Ve videích ukázala svoji zábavnou a sarkastickou stránku. Zaplatila si agenta, přestěhovala se do LA a pořídila si vlastní byt. Bohužel se ale setkala i s negativními ohlasy fanoušků.

 "Lidé vidí úspěch, který mě potkal a chtějí mě nenávidět. Nechápu to. Když jsem byla fanouškem, fandila jsem lidem, kterým se podařilo získat úspěch, opravdu jsem jim to přála, "říká Emma.

"Fanoušci“ jí dokonce zahrnovaly haty a nenávistnými komentáři u jejích videí, a proto chtěla se vších skončit. Přátelé a rodina jí ale pomohli překonat zlé časy. "Trávit čas s rodinou je pro mě velmi důležité, protože na konci dne opravdu potřebujete podporu."

A teď se pojďme mrknout na její videa. Nejpopulárnější je jednoznačně Roadtrip to Vegas, kam se vydala s youtuberskými dvojčaty Dolan Twins a Jamesem Charlesem, jejichž základna fanoušků dosahuje závratných čísel! A jejich společné video dosáhlo velkolepých 20 milionů zhlédnutí. Wow!

Právě jejich společná videa mají na Emmině kanále největší úspěch. Její vlogy jsou spontánní, plné humoru, upřímnosti a odkrývá v nich velkou část svého života. 😉 

Zdroj: Forbes.com 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.