24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Just Sul: instagramový král převleků a bláznivých parodií celebrit přijede v květnu do Prahy

09.04.2019

Foto: @justsul
Čtyři miliony fanoušků baví na Instagramu bláznivé vtípky Inda, který s oblibou paroduje celebrity z celého světa. Jmenuje se Just Sul, profesí je strojní inženýr, ale proslavil se jako mistr crazy převleků. Jeho humoru neunikly osobnosti jako Lionel Messi, Kim Kardashian, Ronaldo, Justin Bieber ani Mona Lisa! Chceš se od srdce zasmát? Pak si nenech ujít jeho komediální parodie. V květnu se s ním navíc můžeš potkat také v Praze!

Just Sul se toho zkrátka nebojí. Ani trochu nevadí, že má knír, břicho a nevypadá jako ze žurnálu. 4 miliony fanoušků na Instagramu mu přinesl jeho smysl pro humor, řada bláznivých nápadů a odvaha vystřelit si sám ze sebe. S chutí zapózuje v sukni jako Britney Spears, nafotí se jako Kim Kardashian a zahraje si na Ronalda.

Foto: @justsul

Svoje fanoušky baví nejen fotkami parodických převleků, ale také krátkými videi. Pro srovnání většinou ke své fotce přidá originál, který napodobuje, a navíc označí onu skutečnou celebritu, která se stala "terčem“ jeho vtípku. A zdá se, že tento humor fandy sociálních sítí skutečně baví. Získal mu obrovský ohlas po celém světě a vysloužil raketový nárůst followerů.

Kromě parodií celebrit si vymýšlí také různé crazy kostýmy a dává si při tom opravdu záležet. 😊

Už za několik týdnů přijede tento indický tvůrce do Prahy, aby se zúčastnil slavnostního vyhlášení vítězů historicky prvního ročníku Global Social Awards 2019 a my už jsme mimořádně zvědaví, jestli dorazí v jednom ze svých crazy převleků. :-)

Foto: @justsul

Just je finalistou v kategorii Fun & Entertainment a ty se s ním můžeš osobně potkat na finálovém galavečeru 29. května ve Foru Karlín, kam se sjede dalších více než 40 předních influencerů z nejrůznějších koutů planety.

Českou republiku bude reprezentovat Anna Šulc, trojnásobná vítězka posledního ročníku Czech Social Awards, a za Slovensko dorazí skvělá Lucy Pug.

Zažij neopakovatelnou atmosféru finálového večera, který bude moderovat světově populární supermodelka Karolína Kurková.

Vstupenky na galavečer jsou k dostání v sítích GoOut Ticketmaster

Aktuální informace a novinky sleduj na webu Socialawards.global nebo na Instagramu @socialawards.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.