24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Modelka Paola Antonini přišla o nohu, přesto inspiruje svět svou pozitivitou. Potkej se s ní osobně!

08.04.2019

Foto: @paola_antonini
Půvabná Paola Antonini z Brazílie svým silným příběhem inspiruje miliony fanoušků po celém světě. Před několika lety přišla při vážné nehodě o nohu, přesto si nestěžuje na svůj osud a dokáže si život užívat naplno. Svůj handicap rozhodně neskrývá, naopak je obrovskou inspirací pro všechny, které potkal podobný osud, aby žili šťastný život plný radosti.

Paola je neobyčejně inspirativní žena, která si rozhodně na nepřízeň osudu nestěžuje. O nohu přišla v roce 2014, když do ní během silvestra nabourala opilá řidička. Lékařům nezbylo, než jí rozdrcenou nohu amputovat. Ale krásná Paola se rozhodla, že se svým handicapem o radosti života připravit nenechá! Pravidelně surfuje, plave a její pozitivní přístup k životu a zážitky, o které se s nekonečným úsměvem dělí na Instagramu, jsou obrovskou podporou a inspirací pro více než 2,6 milionů jejích fanoušků.

Foto: @paola_antonini

Paola je prostě světovou influencerkou, která mění společenské předsudky o životě handicapovaných. A již za několik týdnu bude inspirovat také Prahu!

Tato brazilská kráska je finalistkou ankety Global Social Awards 2019 v kategorii Social Impact & Change a ty se s ní můžeš osobně potkat už 27. května na Pre-party Meet & Greet v Hotelu Hilton Prague nebo přímo na finálovém galavečeru 29. května ve Foru Karlín. Přijď si užít největší globální událost social světa s více než 40 slavnými influencery z nejrůznějších koutů planety.

Foto: @paola_antonini

Chybět nebude ani skvělá show plná pozitivní inspirace a příběhů, neopakovatelné atmosféry i hudebních vystoupení švédské rebelky Almy, emotivního neo-soulového písničkáře Nico Santose nebo české indie popové kapely Lake Malawi.

Vstupenky na Pre-party Meet & Greet a finálový galavečer jsou k dostání v sítích GoOut a Ticketmaster

Aktuální informace a novinky sleduj na webu Socialawards.global nebo na Instagramu @socialawards.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.