24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Youtuberka Bethany Mota, která natočila rozhovor s prezidentem Obamou, přijede do Prahy

10.04.2019

Foto: @bethanynoelm
Bethany Mota z Kalifornie se proslavila jako youtuberka, kterou si fanoušci oblíbili pro její fashion a beauty inspiraci. Dělí se ale také o své kuchařské i cestovní tipy a baví komediálními vlogy. Bethany je ale především jedna z mála social hvězd na světě, kterým se poštěstilo natočit rozhovor s americkým prezidentem Barackem Obamou! Nyní je Bethany také finalistkou ankety Global Social Awards a my se těšíme, že se s ní osobně potkáme v Praze na finálovém galavečeru!

Foto: @bethanynoelm

Galavečer se v pražském Foru Karlín uskuteční 29. května a vstupenky jsou již v prodeji v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.

Bethany si svůj videokanál na YouTube založila už v roce 2009 pod jménem Macbarbie07 a dnes má tato třiadvacetiletá kráska s mexicko-portugalskými kořeny na YouTube více než 10 milionů odběratelů a 5 milionů fans na Instagramu. A jako social hvězda zazářila i v dalších projektech.

V roce 2017 ji Forbes zařadil mezi „30 under 30“ v umění a stylu, kteří hýbou světem, byla také finalistkou soutěže Dancing With the Stars, s Aéropostale vytvořila módní kolekci oblečení, doplňků, parfém a napsala vlastní knihu Make Your Mind Up plnou jejích osobních tipů pro život, o lásce, módě, ale také o jejím neuvěřitelném příběhu dívky, která zveřejnila své první video na internetu ve třinácti letech. Tehdy trpěla úzkostmi, nedostatkem sebevědomí a šikanou ve škole. Vlastní tvorba jí pomohla vymanit se z vlastní ulity, najít sama sebe a svou pozitivní cestu.

Jen několik let poté se stala jednou z nejpopulárnějších youtuberek Ameriky i světa a jako jedna z mála hvězd sociálních sítí měla možnost natočit rozhovor s americkým prezidentem Barackem Obamou. Debatovala s ním mimo jiné právě o šikaně a při té příležitosti se jí dostalo asi největší poklony, jakou může jeden z nejmocnějších mužů světa složit mladičké youtuberce: "Toto je prostor, kde si myslím, že je váš hlas silnější než sám prezident Spojených států,“ řekl prezident Barack Obama.

Nyní je Bethany Mota finalistkou ankety Global Social Awards 2019 v kategorii Inspiration & Influence a vy se s ní můžete osobně potkat přímo na finálovém galavečeru 29. května ve Foru Karlín, kde budou slavnostně vyhlášeni vítězové a předána ocenění.

Nenechte si tuto velkolepou show social světa ujít a zažijte večer, který se nebude opakovat, s desítkami světových influencerů a populárních celebrit.

Se svými oblíbenci se můžete setkat také v rámci Pre-Party Meet&Greet 27. května nebo o den později na moderní marketingové konference GLOSA Talks.

Vstupenky na galavečer, Pre-Party Meet&Greet i konferenci GLOSA Talks jsou k dostání v sítích GoOut Ticketmaster

Aktuální informace a novinky sleduj na webu Socialawards.global nebo na Instagramu @socialawards.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.