24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Youtuberka Bethany Mota, která natočila rozhovor s prezidentem Obamou, přijede do Prahy

10.04.2019

Foto: @bethanynoelm
Bethany Mota z Kalifornie se proslavila jako youtuberka, kterou si fanoušci oblíbili pro její fashion a beauty inspiraci. Dělí se ale také o své kuchařské i cestovní tipy a baví komediálními vlogy. Bethany je ale především jedna z mála social hvězd na světě, kterým se poštěstilo natočit rozhovor s americkým prezidentem Barackem Obamou! Nyní je Bethany také finalistkou ankety Global Social Awards a my se těšíme, že se s ní osobně potkáme v Praze na finálovém galavečeru!

Foto: @bethanynoelm

Galavečer se v pražském Foru Karlín uskuteční 29. května a vstupenky jsou již v prodeji v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.

Bethany si svůj videokanál na YouTube založila už v roce 2009 pod jménem Macbarbie07 a dnes má tato třiadvacetiletá kráska s mexicko-portugalskými kořeny na YouTube více než 10 milionů odběratelů a 5 milionů fans na Instagramu. A jako social hvězda zazářila i v dalších projektech.

V roce 2017 ji Forbes zařadil mezi „30 under 30“ v umění a stylu, kteří hýbou světem, byla také finalistkou soutěže Dancing With the Stars, s Aéropostale vytvořila módní kolekci oblečení, doplňků, parfém a napsala vlastní knihu Make Your Mind Up plnou jejích osobních tipů pro život, o lásce, módě, ale také o jejím neuvěřitelném příběhu dívky, která zveřejnila své první video na internetu ve třinácti letech. Tehdy trpěla úzkostmi, nedostatkem sebevědomí a šikanou ve škole. Vlastní tvorba jí pomohla vymanit se z vlastní ulity, najít sama sebe a svou pozitivní cestu.

Jen několik let poté se stala jednou z nejpopulárnějších youtuberek Ameriky i světa a jako jedna z mála hvězd sociálních sítí měla možnost natočit rozhovor s americkým prezidentem Barackem Obamou. Debatovala s ním mimo jiné právě o šikaně a při té příležitosti se jí dostalo asi největší poklony, jakou může jeden z nejmocnějších mužů světa složit mladičké youtuberce: "Toto je prostor, kde si myslím, že je váš hlas silnější než sám prezident Spojených států,“ řekl prezident Barack Obama.

Nyní je Bethany Mota finalistkou ankety Global Social Awards 2019 v kategorii Inspiration & Influence a vy se s ní můžete osobně potkat přímo na finálovém galavečeru 29. května ve Foru Karlín, kde budou slavnostně vyhlášeni vítězové a předána ocenění.

Nenechte si tuto velkolepou show social světa ujít a zažijte večer, který se nebude opakovat, s desítkami světových influencerů a populárních celebrit.

Se svými oblíbenci se můžete setkat také v rámci Pre-Party Meet&Greet 27. května nebo o den později na moderní marketingové konference GLOSA Talks.

Vstupenky na galavečer, Pre-Party Meet&Greet i konferenci GLOSA Talks jsou k dostání v sítích GoOut Ticketmaster

Aktuální informace a novinky sleduj na webu Socialawards.global nebo na Instagramu @socialawards.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.