24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Zažij Meet & Greet a potkej světové stars: Pozdrav se s Lisou a Lenou, Bethany Mota i Aničkou Šulc

02.05.2019

Splň si svůj sen a potkej se se světovými hvězdami sociálních sítí na akci, která nemá v Česku obdoby! Na konci května se do Prahy sjedou na finále Global Social Awards osobnosti jako Bethany Mota, dvojčata Lisa a Lena, Nash Grier, Ross Smith, Tylar Oakley, The Rybka Twins, Bonang Matheba nebo Nia Sioux. A některé z nich můžeš osobně pozdravit a popovídat si s nimi na speciálním setkání pro fanoušky Meet & Greet. Nenech si ujít skvělé odpoledne a vyraz s kamarádkami! 😉

Hvězdy, které doteď byly v Česku dostupné pouze on-line, zaplní nejprve 27. května od 14 hodin Hotel Hilton Prague na Pre-party Meet & Greet. Už nyní se můžeš těšit na jedinečná osobní setkání se slavnými influencery, bohatý program, focení a spoustu zábavy, kterou jinde nezažiješ.

Jako hlavní stars vystoupí populární dvojčata Lisa a Lena, které do Prahy za svými fanoušky přijedou vůbec poprvé. Ve svých šestnácti letech a s více než 14 miliony followers na Instagramu patří k největším hvězdám sociálních sítí na světě. Jejich pozitivitou nabitá videa, hudbu a trendy tipy milují fanynky po celém světě.

"Kam konečně jedeme? Česko! Jsme tak nadšené, protože jsme se do Česka vždycky chtěly podívat a také proto, že se potkáme s fanoušky 27. května a pak na show 29. května. Moc se těšíme na setkání s našimi fanoušky,“ zveřejnily své nadšení na svém instagramovém profilu Lisa a Lena.

Foto: Bethany Mota

Kromě Lisy a Leny si můžeš užít také osobní setkání s americkou youtuberkou Bethany Mota, jejíž kanál sleduje přes 10 milionů odběratelů a Forbes ji v roce 2017 zařadil mezi "30 under 30“ v umění a stylu, kteří hýbou světem. Navíc jako jedna z mála hvězd sociálních sítí natočila rozhovor s americkým prezidentem Barackem Obamou! 

Mezi hvězdami Meet & Greet ale nebudou chybět ani české špičky internetu. Těš se Aničku Šulc, Not So Funny Any nebo Luboše Kulíška.

Foto: Anna Šulc

A nezapomeň – Global Social Awards vyvrcholí ve středu 29. května finálovým galavečerem, kde můžeš na jednom místě potkat desítky světových influencerů, hudební hvězdy jako Nico Santose, švédskou zpěvačku a nezaměnitelnou rebelku Almu nebo českou indie popovou kapelu Lake Malawi.

Foto: Alma

Večerem nás provede nové moderátorské duo – okouzlující supermodelka Karolína Kurková a slovenský moderátor Martin "Pyco" Rausch, známý z show Česko Slovensko má talent, X Faktor a SuperStar.

Program Global Social Awards

- pondělí 27. května – Pre-party Meet & Greet
- úterý 28. května – GLOSA Talks
- středa 29. května - Galavečer Global Social Awards

Vstupenky na Galavečer Global Social Awards, Pre-party Meet & Greet a GLOSA Talks jsou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.cz.

Veškeré novinky o programu, hlasování a nově potvrzených hostech se dozvíš na Instagramu @socialawards a webu Socialawards.global.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.