24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Zažij Meet & Greet a potkej světové stars: Pozdrav se s Lisou a Lenou, Bethany Mota i Aničkou Šulc

02.05.2019

Splň si svůj sen a potkej se se světovými hvězdami sociálních sítí na akci, která nemá v Česku obdoby! Na konci května se do Prahy sjedou na finále Global Social Awards osobnosti jako Bethany Mota, dvojčata Lisa a Lena, Nash Grier, Ross Smith, Tylar Oakley, The Rybka Twins, Bonang Matheba nebo Nia Sioux. A některé z nich můžeš osobně pozdravit a popovídat si s nimi na speciálním setkání pro fanoušky Meet & Greet. Nenech si ujít skvělé odpoledne a vyraz s kamarádkami! 😉

Hvězdy, které doteď byly v Česku dostupné pouze on-line, zaplní nejprve 27. května od 14 hodin Hotel Hilton Prague na Pre-party Meet & Greet. Už nyní se můžeš těšit na jedinečná osobní setkání se slavnými influencery, bohatý program, focení a spoustu zábavy, kterou jinde nezažiješ.

Jako hlavní stars vystoupí populární dvojčata Lisa a Lena, které do Prahy za svými fanoušky přijedou vůbec poprvé. Ve svých šestnácti letech a s více než 14 miliony followers na Instagramu patří k největším hvězdám sociálních sítí na světě. Jejich pozitivitou nabitá videa, hudbu a trendy tipy milují fanynky po celém světě.

"Kam konečně jedeme? Česko! Jsme tak nadšené, protože jsme se do Česka vždycky chtěly podívat a také proto, že se potkáme s fanoušky 27. května a pak na show 29. května. Moc se těšíme na setkání s našimi fanoušky,“ zveřejnily své nadšení na svém instagramovém profilu Lisa a Lena.

Foto: Bethany Mota

Kromě Lisy a Leny si můžeš užít také osobní setkání s americkou youtuberkou Bethany Mota, jejíž kanál sleduje přes 10 milionů odběratelů a Forbes ji v roce 2017 zařadil mezi "30 under 30“ v umění a stylu, kteří hýbou světem. Navíc jako jedna z mála hvězd sociálních sítí natočila rozhovor s americkým prezidentem Barackem Obamou! 

Mezi hvězdami Meet & Greet ale nebudou chybět ani české špičky internetu. Těš se Aničku Šulc, Not So Funny Any nebo Luboše Kulíška.

Foto: Anna Šulc

A nezapomeň – Global Social Awards vyvrcholí ve středu 29. května finálovým galavečerem, kde můžeš na jednom místě potkat desítky světových influencerů, hudební hvězdy jako Nico Santose, švédskou zpěvačku a nezaměnitelnou rebelku Almu nebo českou indie popovou kapelu Lake Malawi.

Foto: Alma

Večerem nás provede nové moderátorské duo – okouzlující supermodelka Karolína Kurková a slovenský moderátor Martin "Pyco" Rausch, známý z show Česko Slovensko má talent, X Faktor a SuperStar.

Program Global Social Awards

- pondělí 27. května – Pre-party Meet & Greet
- úterý 28. května – GLOSA Talks
- středa 29. května - Galavečer Global Social Awards

Vstupenky na Galavečer Global Social Awards, Pre-party Meet & Greet a GLOSA Talks jsou k dostání v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.cz.

Veškeré novinky o programu, hlasování a nově potvrzených hostech se dozvíš na Instagramu @socialawards a webu Socialawards.global.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.