22.12.2016 | Redakce

Stylový Tibet

Móda

Fashion blogerky

Módní inspirace

Přidej outfit, získej hodnocení a inspiruj

50%
75%
75%
Outfit drews_beauty
75%
Outfit ZuZu

Produkt měsíce

Jak funguje konopí na vlastní kůži Značka: Cannaderm Cena: 190 CZK

Naposledy diskutované

Založit nové téma
discoveringglam-MAGAZINE MAGAZINE

Ahojte blogerky. Hľadám milovníčky módy. Najlepšie by bolo nejaké zo Slovenska. Zakladám módny časopis a potrebujem pár rúk naviac. Ak máte záujem tak mi píšte na mail: discoveringglam10@gmail.com Kde Vám vysvetlím podrobnejšie o čo pôjde.

Poslední příspěvek 11.2.2017 discoveringglam-MAGAZINE
1 příspěvek
BornUnderTheLuckyStar Pomoc s fotorežií/makeupem/stylingem

Chcete pomoci vylepšit vaše fotky na blogu? Zjistit jak nejlépe nakombinovat makeup, styling, pózy, prostředí nebo celkovou atmosféru vašich fotek? Jsme stylistka a vizážistka, které nabízí rady v tomto směru. S více než roční praxí v módní fotografii nabízíme rady týkající se stylingu, vizáže a všech aspektů, které mohou vylepšit kvalitu vašich fotografií. Můžeme nabídnou zkušenosti s módní fotkou, máme dlouhou historii spolupráce s velkou škálou profi fotografů i modelek spolupracujících s velkými značkami jako Victoria Secret, Burberry, apod., mimo to také samy spolupracujeme s několika nadnárodními značkami. V rámci získávání další praxe poradíme i vám za pouhý krátký feedback. Ukázky naší tvorby můžete najít na www.outfittermag.cz. Neváhejte napsat na outfittermag@gmail.com. Terka a Anet z Outfittera ;)

Poslední příspěvek 7.2.2017 BornUnderTheLuckyStar
1 příspěvek
BornUnderTheLuckyStar Pomoc se stylingem/makeupem/fotorežií

Chcete pomoct vylepšit vaše fotky na blogu, poradit s makeupem, stylingem, pózama, prostředím. Jsme stylistka a vizážistka z webu www.outfittermag.cz, máme více než roční praxi v módní fotografii. Víme jak na hezké fotky, styling, zajímavé uchopení různých témat v podstatě cokoli, co by vám mohlo pomoci vylepšit váš blog. Spolupracovali jsme s velkou škálou profi fotografů i modelek, s nadnárodními značkami. V rámci získávání praxe bychom rády poradily i vám za pouhý krátký feedback. Můžete nás kontaktovat na mailu outfittermag@gmail.com a ukázky práce shlédnout na zmiňovaném webu www.outfittermag.cz. Budeme se na vás těšit. Terka a Anet z Outfittera :)

Poslední příspěvek 7.2.2017 BornUnderTheLuckyStar
1 příspěvek
Marťa12345 Hledám blogera a blogerku

Hledáme šikovného blogera a blogerku na propagaci výrobků ze dřeva. Hodinky,sluneční brýle a dřevěných doplňků . V případě zájmu napiště na info @timewoodshop.com nebo pošlete na na sebe kontakt a odkaz na blog,kde Vás můžeme vidět.

Poslední příspěvek 30.1.2017 Katalin
5 příspěvků
Missulle Kde nakupujete oblečení?

Holky kde nejraději nakupujete oblečení?

Poslední příspěvek 26.1.2017 Catherine Black
6 příspěvků
Zobrazit všechny diskuze