24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nico Santos vystoupí poprvé v Praze! Emotivní písničkář zazpívá na Global Social Awards

11.04.2019

Foto: Nico Santos
Šestadvacetiletý písničkář a producent Nico Santos se může pochlubit silným, energickým hlasem, který probouzí emoce. Aktuálně patří k nejnadějnějším německým písničkářům s obrovskými ambicemi a my se jen můžeme těšit, co zajímavého tento mladý muž s německo-španělskými kořeny hudebnímu světu přinese. Spolupracoval s hvězdami, jako Mark Forster, Bushido, Sarah Connor nebo Helene Fischer, pro které napsal písně a nyní má namířeno konečně také do České republiky!
 

IG: @nicosantosofficial

Nico Santos 29. května vystoupí na galavečeru Global Social Awards, který se uskuteční ve Foru Karlín v Praze. Vstupenky jsou již v prodeji v sítích GoOut.cz 
Ticketmaster.

Poprvé na sebe Nico upozornil hitem Home, na němž spolupracoval s DJ Topicem a jenž mu otevřel dveře k předním příčkám tabulek celkových streamů. Na kontě má také spolupráci s Robinem Schulzem na soundtracku k filmu Fakjů pane učiteli 2 nebo s úspěšným norským DJským duem Broiler.

Foto: Nico Santos

Na vrchol hudebních žebříčků jej však katapultoval singl Rooftop z alba Streets of Gold, který v sobě spojuje celou škálu žánrů – od rocku, přes hip hop, neo soul i R&B a ukazuje, jaký všestranný talent v sobě tento mladý písničkář ukrývá!

"Píseň Rooftop byla venku dva a půl měsíce, ale nejdřív se nic nedělo. Nic! I když jsem měl hned od začátku pocit, že to bude něco! Pomyslel jsem si, že jsem se zmýlil a byl jsem z toho opravdu smutný. Ale od určitého dne se to najednou změnilo. Na hudbě je skvělé, že stačí jen jedna skladba, aby se váš život obrátil vzhůru nohama,“ říká Nico, který své debutové album označuje jako "deník psaný v hudbě od roku 2014“. Stalo se jeho terapií: ukazuje v něm cestu do nejniternějších zákoutí své duše a také emocionální úskalí, která ho donutila růst jako člověka.

Nico Santos do své hudby vkládá jistotu v každé písni, vokálu i tématu, ať je to láska, žárlivost, důvěra, pýcha, právo ulic či příběhy noci a má dar probouzet u svého publika silné emoce.

To jsou kvality, které slibují v jeho podání jedinečný hudební zážitek na Global Social Awards – již za několik týdnů 29. května ve Foru Karlín a ty můžeš být při tom. 😉

Potkej se také s více než 40 populárními social tvůrci z 19 zemí světa – mezi nimi hvězdná dvojčata Lisu a Lenu z Německa, jihoafrickou jedničku sociálních sítí a ikonu stylu Bonang Mathebu, mistra převleků a parodií Just Sula i další hudební hvězdy jako švédskou rebelku Almu nebo českou indie popovou kapelu Lake Malawi.

Vstupenky na galavečer jsou v předprodeji v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.

Veškeré novinky o programu, hlasování a nově potvrzených hostech se včas dozvíte na Instagramu @socialawards a webu Socialawards.global.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.