24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Zapoj se do výzvy s iQportem a užij si letní adrenalin, zábavu i nejvyspělejší virtuální realitu

29.07.2019

Foto: iQport.cz
Nadupaná virtuální realita, černá díra i hvězdná obloha, golem v akci nebo Titanic klesající ke dnu. Letní zážitky mohou být skutečně nevšední, a to všechno přímo v Praze na palubě lodi iQport, která se proměnila v největší zážitkový science park. Chceš si také "zaplavat“ v moři informací z nejrůznějších vědních oborů, popovídat si s funkčními roboty a na vlastní kůži zažít spoustu nadupaných pokusů? Zapoj se s námi do výzvy o vstupenky do iQportu!

Foto: iQport.cz

Léto přeje dosud nepoznaným zážitkům a s iQportem je teď máš na dosah ruky! Tento první zážitkový science park v Praze kotví na náplavce na Rašínově nábřeží u Železničního mostu. Kromě základních poznatků napříč vědními obory, zajímavostí a rekordů zde na ploše větší než 700 m2 objevíš bezmála stovku exponátů, pronikneš do kajuty s nedávno ještě nepředstavitelnými roboty, s nimiž si můžeš podebatovat, nebo se proženeš virtuální realitou na motorkách či kajaku.

Chceš si užít tyto nadupané zážitky spolu s přáteli, nebo svými nejbližšími? Jsi aktivní bloger/ka a také instagramer/ka?

Napiš nám do komentářů, proč bys chtěl/a do iQportu vyrazit a koho by sis vzal/a s sebou? Připoj také odkaz na svůj blog a instagramový profil. 

Vyberme 5 z vás, kteří získáte vstupenky pro vás i váš doprovod, včetně dětí a společně si užijete vše, co iQport nabízí.

Jedinou podmínkou je napsat na svůj blog článek o návštěvě iQportu a také sdílet na svých sociálních sítích, jak se vám v parku líbilo. 😉

Těšíme se na vaše komentáře. Pište a užijte si léto plné zábavy i poznání. 😉 

Komentáře

Elizabeth Lore 02.08.2019 7:37

Jsem blogerka i Instagramerka a určitě bych vše nasdílela na IG, udělala bych několik story setů a určitě i spoustu zajímavých fotek. S sebou bych vzala synka a partnera. Takové místo je na mém wishlistu - našla jsem si kavárnu, kde obsluhuje robot, ovšem nevěděla jsem, že něco takového a mnohem zábavnějšího máme u nás v ČR!

www.elizabethlore.cz
www.instagram.com/elizabethlore (@elizabethlore)

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.