24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Zapoj se do výzvy s iQportem a užij si letní adrenalin, zábavu i nejvyspělejší virtuální realitu

29.07.2019

Foto: iQport.cz
Nadupaná virtuální realita, černá díra i hvězdná obloha, golem v akci nebo Titanic klesající ke dnu. Letní zážitky mohou být skutečně nevšední, a to všechno přímo v Praze na palubě lodi iQport, která se proměnila v největší zážitkový science park. Chceš si také "zaplavat“ v moři informací z nejrůznějších vědních oborů, popovídat si s funkčními roboty a na vlastní kůži zažít spoustu nadupaných pokusů? Zapoj se s námi do výzvy o vstupenky do iQportu!

Foto: iQport.cz

Léto přeje dosud nepoznaným zážitkům a s iQportem je teď máš na dosah ruky! Tento první zážitkový science park v Praze kotví na náplavce na Rašínově nábřeží u Železničního mostu. Kromě základních poznatků napříč vědními obory, zajímavostí a rekordů zde na ploše větší než 700 m2 objevíš bezmála stovku exponátů, pronikneš do kajuty s nedávno ještě nepředstavitelnými roboty, s nimiž si můžeš podebatovat, nebo se proženeš virtuální realitou na motorkách či kajaku.

Chceš si užít tyto nadupané zážitky spolu s přáteli, nebo svými nejbližšími? Jsi aktivní bloger/ka a také instagramer/ka?

Napiš nám do komentářů, proč bys chtěl/a do iQportu vyrazit a koho by sis vzal/a s sebou? Připoj také odkaz na svůj blog a instagramový profil. 

Vyberme 5 z vás, kteří získáte vstupenky pro vás i váš doprovod, včetně dětí a společně si užijete vše, co iQport nabízí.

Jedinou podmínkou je napsat na svůj blog článek o návštěvě iQportu a také sdílet na svých sociálních sítích, jak se vám v parku líbilo. 😉

Těšíme se na vaše komentáře. Pište a užijte si léto plné zábavy i poznání. 😉 

Komentáře

Elizabeth Lore 02.08.2019 7:37

Jsem blogerka i Instagramerka a určitě bych vše nasdílela na IG, udělala bych několik story setů a určitě i spoustu zajímavých fotek. S sebou bych vzala synka a partnera. Takové místo je na mém wishlistu - našla jsem si kavárnu, kde obsluhuje robot, ovšem nevěděla jsem, že něco takového a mnohem zábavnějšího máme u nás v ČR!

www.elizabethlore.cz
www.instagram.com/elizabethlore (@elizabethlore)

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.