Barbora Volfová

Anie Songe: "Je to jenom na nás a v nás"

21.3.2017

Anie Songe, blogerka, spisovatelka a především slečna, která se rozhodla žít svůj sen. Anie se nám svěřila, zda plánuje žít celý život na Bali, o čem bude její druhá kniha, jak se vyrovnává s negativními a závistivými ohlasy.

Celý článek

Janka Chudlíková nám objasní, co obnáší sebeláska

13.3.2017

Tentokrát je tu pro vás rozhovor s Jankou Chudlíkovou. Janka je zkušená lektorka a koučka, téměř 10 let se zajímá o neurovědy, které využívá jak ve své práci, tak ve svém osobním životě. Co je vlastně neurověda? Dá se naučit pozitivně myslet? Jak se naučit říkat "NE"? To vše a mnohem víc se dozvíš v rozhovoru.

Celý článek

Svých fanoušků si vážím, říká Milan Peroutka

6.3.2017

Další rozhovor je tu, a tentokrát s Milanem Peroutkou, který je český herec, muzikant, moderátor, a také nová hvězda v populární zábavné show Tvoje tvář má známý hlas.

Celý článek

Olda Novák - Zaříkávač koní

20.2.2017

Olda Novák, často přezdíván jako zaříkávač koní. V rozhovoru se nám svěřil si svými sny, plány, názory. Pokud Tě zajímá, kdo vlastně Olda je, proč se rozhodl pomáhat koním, proč jezdí hlavně bez sedla, jaký je jeho názor na sportovní stáje a spoustu dalších zajímavých názorů a postřehů, čti dál.

Celý článek

Pekař: "Na holkách si nejvíc vážím samostatnosti a vlastního názoru"

15.2.2017

Pekař, vlastním jménen Petr Štolba, je český zpěvák, skladatel, tanečník a také idol pro spoustu žen a dívek. Jaký byl jeho měsíc na Srí Lance, jak se dal skloubit bouřlivý život muzikanta s profesí pana učitele v mateřské školce? To vše a mnohem víc se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Celý článek

Vyhořet lze všude, kde to dopustíte, říká Pavla Slancová

6.2.2017

Pavla Slancová, česká režisérka dokumentárních filmů, scénáristka, malířka, spisovatelka, galeristka a také paní učitelka v "pasťáku". V rozhovoru se nám svěřila se svými životními mezníky, sny a nechala nás náhlednout do tajů svých profesí, kterých opravdu není málo.

Celý článek

Barbora Volfová

Připravuji pro vás inspirativní rozhovory a nejen ty

Zobrazit galerii fotek

Zvol si téma, které tě zajímá

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.