24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Barbora Volfová

Eliška Bučková: "Člověk má na půl vyhráno, když si přizná, že má problém."

18.05.2017

Eliška Bučková, Česká Miss roku 2008, modelka, zpěvačka a také bojovnice, které se podařilo vyhrát boj s anorexií. V rozhovoru se nám svěřila jaký byl boj s anorexií. Proč si myslí, že právě ona trpěla poruchou příjmu potravy, kdo jí pomohl s uzdravením.

Celý článek

Filippa Andrea Taverni: "Nemám životní sny, ale mám své góly"

25.04.2017

Filippa Andrea Taverni El-Djouzi Taverni, žena, která v 18ti letech odjela na prázdníny do Anglie, kde se jí to tak zalíbilo, že už se do České republiky nevrátila. V Anglii potkala svého manžela Sida, který je muslim, a díky tomu nám Andrea může dát pohled i z druhé strany, ne jen z té, kterou šíří média. Musela Andrea konvertovat k islámu? Jak na Sida reagovala rodina a kamarádi? Na to nám odpověděla v následujícím rozhovoru.

Celý článek

Sharlota - milovaná a nenáviděná

12.04.2017

Další rozhovor je tu a tentokrát s mladou raperkou Sharlotou. Jak reagovali spolužáci na její úspěch? Setkává se Sharlot často s negativními názory např. na její extravagantní oblékání? Kde se vidí za 10 let? To vše a mnohem víc se dozvíš v následujícím rozhovoru. :)

Celý článek

Mariana Prachařová: "Já módu miluju"

04.04.2017

Mariana Prachařová, česká zpěvačka, herečka a také slečna, která má ráda módu, cestování a Instagram. Jestli tě zajímá jaké jsou Mariany "modní nej", kam se chystá cestovat, zda-li má v plánu stát se blogerkou, čti dál. :)

Celý článek

Robinsonův ostrov byl můj sen, říká Miloš Brt

30.03.2017

Miloš Brt, jeden z účastníků dobrodružné reality show Robinsonův ostrov. Proč se do Robinsonova ostrova přihlásil? Co se Milošovi honilo hlavou, když odjížděl? Jaký byl nejhorší zážitek? Změnil se? Všechny odpovědi najdeš v rozhovoru. :)

Celý článek

Anie Songe: "Je to jenom na nás a v nás"

21.03.2017

Anie Songe, blogerka, spisovatelka a především slečna, která se rozhodla žít svůj sen. Anie se nám svěřila, zda plánuje žít celý život na Bali, o čem bude její druhá kniha, jak se vyrovnává s negativními a závistivými ohlasy.

Celý článek

Janka Chudlíková nám objasní, co obnáší sebeláska

13.03.2017

Tentokrát je tu pro vás rozhovor s Jankou Chudlíkovou. Janka je zkušená lektorka a koučka, téměř 10 let se zajímá o neurovědy, které využívá jak ve své práci, tak ve svém osobním životě. Co je vlastně neurověda? Dá se naučit pozitivně myslet? Jak se naučit říkat "NE"? To vše a mnohem víc se dozvíš v rozhovoru.

Celý článek

Svých fanoušků si vážím, říká Milan Peroutka

06.03.2017

Další rozhovor je tu, a tentokrát s Milanem Peroutkou, který je český herec, muzikant, moderátor, a také nová hvězda v populární zábavné show Tvoje tvář má známý hlas.

Celý článek

Olda Novák - Zaříkávač koní

20.02.2017

Olda Novák, často přezdíván jako zaříkávač koní. V rozhovoru se nám svěřil si svými sny, plány, názory. Pokud Tě zajímá, kdo vlastně Olda je, proč se rozhodl pomáhat koním, proč jezdí hlavně bez sedla, jaký je jeho názor na sportovní stáje a spoustu dalších zajímavých názorů a postřehů, čti dál.

Celý článek

Pekař: "Na holkách si nejvíc vážím samostatnosti a vlastního názoru"

15.02.2017

Pekař, vlastním jménen Petr Štolba, je český zpěvák, skladatel, tanečník a také idol pro spoustu žen a dívek. Jaký byl jeho měsíc na Srí Lance, jak se dal skloubit bouřlivý život muzikanta s profesí pana učitele v mateřské školce? To vše a mnohem víc se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Celý článek

Vyhořet lze všude, kde to dopustíte, říká Pavla Slancová

06.02.2017

Pavla Slancová, česká režisérka dokumentárních filmů, scénáristka, malířka, spisovatelka, galeristka a také paní učitelka v "pasťáku". V rozhovoru se nám svěřila se svými životními mezníky, sny a nechala nás náhlednout do tajů svých profesí, kterých opravdu není málo.

Celý článek

Barbora Volfová

Připravuji pro vás inspirativní rozhovory a nejen ty

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.