24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Meet & Greet zná všechny své hvězdy: Potkej Lisu a Lenu, Aničku Šulc, Naty, Justina Jesso a další!

17.05.2019

Foto: Anna Šulcová
Hvězdy světového formátu, které znáš z YouTube, Instagramu nebo TikToku a které nikde jinde na jednom místě nepotkáš. Už v pondělí 27. května budou v Praze jenom pro své fanoušky! Potkej se osobně se svými oblíbenci jako Bethany Mota, Anna Šulc, Not So Funny Any, Naty, Nash Grier, Luboš Kulíšek, Justin Jesso, Paola Antonini nebo Dejvit. Od 14 hodin v Hotelu Hilton Prague.

Na Meet & Greet si užiješ bohatý program, zábavu s Evropou 2, spoustu dárků a hlavně focení a povídání s populárními stars sociálních sítí! Vstupenky koupíš v síti GoOut zde.

Vůbec poprvé přijedu do Prahy za svými fanoušky Lisa & Lena, světově populární dvojčata z Německa, které prosluly svými videi v síti TikTok a na Instagramu. Sledují je desítky milionů fanoušků, za svou tvorbu získaly nejedno ocenění a 29. května budou spolumoderovat galavečer Global Social Awards!

Potkej se také s českou youtuberkou Not So Funny Any, která začala natáčet videa před čtyřmi lety. Tak trochu puberťačka, která miluje make-up. Holka s růžovými vlasy a velkými sny, které si díky talentu, píli a vytrvalosti plní. Stala se jedinou populární osobností v Česku, která vytvořila vlastní kosmetickou značku, veganskou a nezávislou.

Instagramový král převleků a bláznivých parodií celebrit, který baví čtyři miliony fanoušků na Instagramu po celém světě, tě také přijede rozesmát na Meet & Greet. Potkej se s Just Sulem, jehož humoru neunikly osobnosti jako Lionel Messi, Kim Kardashian nebo Justin Bieber!

Za České influencery se těš na setkání s populární Aničkou Šulcovou, kterou jen na Instagramu sleduje přes 606 tisíc fanoušků a patří k nejvlivnějším osobnostem Česka. ;-)

Další velkou hvězdou bude Bethany Mota, youtuberka z Kalifornie, která se od fashion, beauty a food videí propracovala mezi několik málo top influncerů, kterým se podařilo natočit rozhovor s Barackem Obamou.

Potkej se také s Nashem Grierem, kterého časopis Time v letech 2014 a 2015 zařadil mezi 30 nejvlivnějších lidí na internetu, zahrál si v několika filmech a poté, co byl v HuffPost označen za nejpopulárnější dítě na světě, byl také pozván do Bílého domu.

Chybět nebude ani další česká hvězda – Luboš Kulíšek, známý také pod nickem svého youtube kanálu Luboš je celkem fajn, kde baví více než 265 tisíc fanoušků především humornými skeči.

Hudební inspirací Meet & Greet pak bude zpěvák Justin Jesso z Chicaga, který okouzlil fanoušky v Praze už během loňského finále Czech Social Awards a po několika měsících se opět vrací! Těš se na osobní setkání s ním a také na jeho největší hit Stargazing, kterým otevře finálový večer Global Social Awards!

Hostem setkání bude i brazilská modelka Paola Antonini, které se ve vteřině před několika lety změnil život. Lékaři jí museli amputovat nohu, přesto svůj život žije naplno, plní si sny, svůj hendikep neskývá a je obrovskou inspirací nejen pro svět hendikepovaných. 

Dorazí také inspirativní blogerka Stella Lee z Indonésie se sídlem v Tokyu. Své fanoušky inspiruje především ve světě krásy, módy a vším, co souvisí s Japonskem. Kromě toho Praha byla vždy její vysněnou destinací. ;-)

A nenech si ujít ani další oblíbené osobnosti české social scény. Přijď se vyfotit a popovídat také s youtuberem Dejvitem a zpěvačkou Naty.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.