24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

PlumFoolery

Pictoriál s nešikou

28.04.2014

Ahoj všem! další líčící pictoriál, tentokrát v cihlové barvě! Jak na to?

Celý článek

7x Nesnáším když....beauty edice!

27.02.2014

Ahoj všem! ano, ano, samozřejmě makeup mám pořád ráda a vše s péčí o tělo mne nějakým záhadným způsobem přitahuje. Ale je také spousta věcí, která mne v souvislostí s krásováním (jak tomu doma odborněříkáme!) točí! Něco možná bude trošku nechutné, něco nečekané a doufám že u nečeho se se mnou do puntíku ztotožníte!

Celý článek

3 studijní tipy

04.02.2014

Ahoj všem! konečně mám po zkouškách, yes! A protože po bitvě je každý generál, mám tu pro Vás tři tipy, které mi v průběhu tohoto (i minulého) zkouškového velmi pomohly. Takže přestože jsem se ještě včera po půlnoci snažila zapamatovat fakta o zemědělském půdním fondu, dnes tu budu předstírat, jak jsem to pěkně všechno uměla, protože jsem samozřejmě začala včas a učila se průběžně...pche! :D

Celý článek

Vánoční FOTD

27.12.2013

Ahoj všem! ten čas strašně letí, že? Pro mě 24.12 už dlouho žádné významné datum není. Celých 5 let zpět jsem tento datum pracovala, s výjimkou loňska, kdy jsem konečně vybojovala dovolenou, ale i tak jsme měli štědrý večer o pár dní dřív. Letos tomu nebylo jinak a proto mám Vánoce od soboty za sebou. Trošku mě mrzí, že tím, jak s bráchou odrůstáme se to u nás doma už tolik neřeší, ale je to asi tak nějak přirozené a až jednou budeme mít v rodině nějaké malé děti, zase se vrátí ta pravá atmosféra. Toho si částečně užiju dnes, kdy si, doufám, užiju nadšených dětských očí pod stromečkem u mých neteří:-)

Celý článek

Brownie za 60 vteřin!

03.12.2013

Ahoj všem! patříte li do kategorie mlsalů, jako já, čtěte vesele dál!

Celý článek

10 dárků z ebay pod 10 dolarů

29.10.2013

Ahoj všem! rozhodla jsem se být tou "divnou" blogerkou a začít s tipy na Vánoční dárky. Ano, čtete správně:-) Má to trošku své opodstatnění v tom, že následující věci k Vám půjdou přes půl světa a vzhledem k tomu, že pošta je občas taková černá díra, je lepší si nechat časovou rezervu. Pro doplnění uvádím, že většina věcí je v ČR z Asie do 10 dní, ale může se stát, že jdou třeba i 2-3 týdny, proto bych doporučila nenechávat objednávku na poslední chvíli. Limit 10$ je také dostatečně nízký na to, abyste mohli pustit z hlavy případné clo, DPH a zdržování na celnici.

Celý článek

Moje nejoblíbenější večeře ( = rychle a bez nádobí!)

26.09.2013

Ahoj všem! v poprázdninovém režimu, kdy člověk opět najede na pracovní/školní vlnu, se určitě setkáte s tím, že doběhnete domů večer s kručením v břiše. Po celém dni jste strhané, unavené a poslední co se Vám chce, je nějaké extra vaření. Tento recept je pro všechny, kdo chtějí rychlou, chutnou a zdravou večeři, při které zašpiní dva talíře...maximálně!:-)

Celý článek

Tip na hustší a a delší řasy zadarmo!

27.08.2013

Ahoj všem! máte krátké a řídké řasy? Vítejte v klubu! Já sama jsem majitelkou prakticky neviditelných řas. O to horší je, když se pak pod líčícím příspěvkem dočtete - proč nemáš namalovaný řasy? Chtělo by to zvýraznit řasy! Měla by sis dát řasenku!.....Když já ji vždycky mám a to v několika vrtsvách:D Dnes si tedy ukážeme jeden rychlý tip na to, jak mít delší hustší řasy. Zadarmo. Pudr totiž doma všechny máte, že? :-)

Celý článek

Mé oblíbené produkty na opalování a po opalování

28.07.2013

Ahoj všem, čekal někdo v těchto teplotách jiný článek? Kosmetické přípravky, po kterých v posledních dnech sahám nejvíce jsou opalovací krémy a osvěžující vody, takže si pojďme představit ty, které mám nejradši!

Celý článek

Jak dát do kupy rozbitou tvářenku

27.06.2013

Ahoj všem! určitě se Vám už někdy stalo, že Vám vaše milovaná tvářenka spadla na zem nebo nepřežila cestování a byla tzv. na odpis. Dnes mám pro vás jeden tip, jak ji dát zpět do kupy.

Celý článek

Inspirováno - Louis Vuitton SS 13

29.05.2013

Včera jsem náhodou narazila na tento obrázek z přehlídky Louis Vuitton a strašně se mi to líbilo. Ač ze sebe takovouhle kočku samozřejmě nevykouzlím, slušivá tmavá linka, iluze dokonalé pleti a přirozená rtěnka sluší opravdu každému.

Celý článek

5 mýtů v kosmetice a péči o pleť

28.04.2013

Ahoj všem! taky všude čtete, že čokoláda způsobuje akné, že si nemáte česat mokré vlasy, že si máte vlasy mýt šamponem 2x apod.? Přemýšleli jste nad tím, které z těchto často opakovaných tipů jsou skutečně pravda a které jsou pouze mýtem? Ráda bych dnes představila 5 poměrně známých "faktů", které nejsou zas tak úplně pravda. Budu ráda, když mě do komentářů doplníte o další!

Celý článek

Rychlodrdol za 30 vteřin!

27.03.2013

Ahoj všem! pokud si ráno rádi přispíte, jako já, často vám před odchodem z domu nezbyde moc času. 30 vteřin ale máme všichni, i při klasické ranní nestíhačce:-) Žádná věda - máte hřeben, gumičku a pár pinetek? Směle do toho!

Celý článek

Jak vybrat správný BB cream

25.02.2013

Ahoj všem! kdo nemá v šuplíku BB cream, jakoby v poslední době nebyl. Na trhu jsou jich momentálně desítky, ne-li přímo stovky a člověku jde poslední dobou hlava kolem z toho, po kterém vlastně sáhnout a nesplakat nad špatnou koupí.

Celý článek

Kosmetická výzbroj!

31.01.2013

Ahoj všem! mezi povinnou kosmetickou výbavu nepatří jen malovátka, krémy a mýdla. Život vám může usnadnit i spousta dalších kosmetických vychytávek, i když nemají krásnou barvu, krémové složení a skvělou vůni:-) Dnes jsem pro vás vybrala 6 "zbraní", které mám vždy po ruce!

Celý článek

TOP 5 z drogerie za rok 2012

20.12.2012

Ahoj všem! jak se nám blíží rok 2012 ke konci, je na čase začít rekapitulovat. Pro dnešek jsem se rozhodla vybrat 5 nejlepších drogerkových výrobků za tento rok, na které nedám dopustit.

Celý článek

DIY : Hydratační maska na zimu

18.11.2012

Ahoj všem! Blíží se nám zima, což pro spoustu z nás znamená suchou pokožku a trable s tím spojené. Proto bych vám ráda předala návod na rychlou domácí hydratační masku, která pomůže i té nejsušší, nejcitlivější kůži!

Celý článek

Jak se správně odlíčit

17.10.2012

Většina z nás se ráno maluje stejně autmaticky, jako si čistíme zuby. Důležité je ale umět i makeup správně z tváře odtsranit. že není vhodné jít spát s makeupem asi všichni víme, ale je pár pravidel, které bychom měli každý večer dodržovat. V tomto článku jsem se je tedy pokusila shrnout a ukázat vám, jak na to.

Celý článek

PlumFoolery

Karolína, 23 let. Pracující studentka (studující pracantka) jež si ráda krátí čas sledováním fashion a beauty blogů

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.