24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Krásné vlasy přes noc

12.11.2012
andrejkaamy
Ahojky, jsem žena, která se ráda líčí, hezky obléká a miluju nakupování :-D. Ráda píšu články o kosmetice, módě a o všem co mě baví. Sleduji, vše co se kolem děje, jsem závislá na internetu a zbožňuji růžovou barvu :-D

Pečuj o své vlásky i když spíš :-)

Ahojky všem :-)

     venku už se setmělo a tak se blíží i čas večerní péče o nás samotné :-). A dnešní článek budu věnovat tomu jak můžete pečovat o své vlasy přes noc. Každá z nás používá k péči o své vlasy své oblíbené šampóny, kondicionéry, masky či balzámy. Takže si vlasy umyjeme, dáme nějaký ten "rozčesávač", případně vyvénujeme, učešeme, nastylujeme a hotovo :-)

Ale co chudinky vlásky dělají v noci? To se o ně nikdo nestará :-(

A proto tu mám pro vás milé dámy a samozřejmě i pánové :-)

 

Dove hair therapy intense repair - celonoční péči o vaše vlasy

 

Já jsem tento produkt vyzkoušela, používám ho už cca 2 měsíce a jsem s ním velice spokojená.

 

A proč jsem si tento produkt vůbec koupila? 

Zkrátka mám problém s používáním kondicionéru, jelikož se mi vlasy hrozně moc mastí. Vyzkoušela jsem jich nepřeberné množství, ale vždy se stejným výsledkem. Několik hodin po umytí, už jsem měla vlasy opět mastné. Samozřejmě, to nebylo tím, že bych kondicionér nanášela ke kořínkům, to rozhodně ne. Používala jsem ho prostě, tak jak by se to správně mělo a to pouze na konečky vlasů. Ale problém byl pořád jeden a ten samý. Vlasy jsem měla u kořínků mastné a konečky jak jinak, než vysušené.

Takže jsem potřebovala najít něco, co by mi vlasy aspoň trošku vyživilo a hlavně nezamastilo :-)

A povedlo se, právě výše zmiňovaný Dove intense repair overnight creme je přesně to, co jsem hledala.

 

Je to vlastně celonoční péče, která vlasy posiluje a zároveň je určena pro obnovu poškozených vlasů. Obsahuje technologii fiber actives, která proniká hluboko dovlasů a doplňuje jim přes noc proteiny, které se ztrácí během jejich mytí.

Výhodou tohoto "krému" je to, že po nanesení do vlasů se rychle vstřebá a co je nejdůležitější, vůbec je nezmastí!! Aplikuje se 1x týdně do umytých vlasů a neoplachuje se!!

Pro přesnot dodám, že není určen speciálně pro mastné vlasy. Jen popisuji jak funguje na rychleji se mastících vlasech. Je to totiž další plus tohoto produktu. Za mě by mohl mí v popisu.... "vhodný i pro nadměrně se mastící vlasy". Já osobně bych ho doporučila pro všechny typy vlasů, protože rozhodně i hezky hydratuje.

 

Další pozitivum je,  že je příjemně parfémovaný. Takže  vám se bude krásně usínat  s příjemnou vůní vašich vlasů o které bude pečováno celou noc :-)

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

andrejkaamy

Ahojky, jsem žena, která se ráda líčí, hezky obléká a miluju nakupování . Ráda píšu články o kosmetice, módě a o všem co mě baví. Sleduji, vše co se kolem děje, jsem závislá na internetu a zbožňuji růžovou barvu


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.