24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nebojte se vystoupit z řady!

15.08.2013
Aneta
Jmenuji se Aneta a pracuji jako bytová designérka. Bytový design byl nejdříve dětský sen, poté velký koníček a najednou vyhraný konkurz o pracovní pozici při studiu stavební školy. Blog je jedna z věcí které chci (více než potřebuji) a kterou budu doplňovat vším co mě během mé práce potká (a že toho není málo! ) Aneta..

Najděte si vlastní cestu ve světě bydlení.

Ne jednou si každý ve smév životě zařizuje své vysněné hnízdečko lásky... domov. 
   Po dohodě spolovičkou a schávelí rozpočtu začíná to pravé hledání nábytku, stylu a dekorací, které mne budou provázet celý život.
   Navštívíme pár obchodních domů, prozkoumáme sousedské okolí, povzdechneme si nad dokonalými interiéry ve webových vyhledávačích a začínáme zařizovat.
   Každe zařizování začíná asi takto: Potřebuji ložnici, koupím si postel, líbí se mi tamto v tom letáku, k tomu asi toto a je to.

   Ale proč se nevrátit o krok zpět, kdy se rozplýváme blahem nad fotografiemi nádherných pokojů a začít právě tady!
Tento obrázek, v mém prostoru... to chci!
  Dokonalý začátek jak se oddělit od stáda běžných zařizovačů interiérů. Pokud neumíte vytvořit realizaci sami najměte si bytového designéra, v případě jen jeho hodinovou radu. I to stačí.

Pokud postupujete krůček po krůčku je velmi snadné žít si takto:Ložnice Vašich snů..... lehká, uvolněná, k závidění hodná.Kuchyňská linka.... Itálie prostě vede.  Nebo-li někdo to rád divoké!Ahoj holky :) Chcete vidět můj pokojííček?

   Vyhoďte tedy sousedské rady a nápady a jděte si za svým! A cena? Ta je vždy pohyblivá... to co je drahé může se vyhledat i levné.
   Najděte ve svém bydlení vyjímečnost, krásu a Vaši odvahu jak jsem se nepřizpůsobil svému okolí, ale jen sám sobě.

A kolaudační párty?.... s radostí :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Aneta

Jmenuji se Aneta a pracuji jako bytová designérka.
Bytový design byl nejdříve dětský sen, poté velký koníček a najednou vyhraný konkurz o pracovní pozici při studiu stavební školy.
Blog je jedna z věcí které chci (více než potřebuji) a kterou budu doplňovat vším co mě během mé práce potká (a že toho není málo! )

Aneta..


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.