24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Ultralevné královsky modré!

06.05.2013
czokies
Píšu o tom, co mě drásá, o tom, co mě těší. Píšu i kosmetice, o akcích, píšu o hadrech i knížkách. Píšu o všem, co mě zaujme. Fotím, vyrábím, dokumentuju a všechno komentuju. Jsem hnidopich až za roh a těší mě to!

Pokud nepotřebujete jen značkové oblečení a naopak rády ušetříte nějakou tu korunu za pěknou věc jako já, pak čtěte dál!

Poprvé v životě děkuji DP Praha, že má nějaká tramvaj výluku. Nebýt dané výluky, nepřišla bych na ultralevný obchod "mejd in čajna/vjetnam", kde seženete jakýkoliv kousek oblečení, na který si jen vzpomenete!

Ačkoliv nejsem moc nakupovací (opravdu nerada chodím z jednoho obchodu do druhého!), vystoupila jsem z tramvaje jenom kvůli obsahu výlohy tohoto obchodu. Uvnitř jsem našla absolutní království módy! Jistě, jelikož se jedná o "levnotu", nemůžeme čekat žádnou velkou kvalitu, ale co si budeme povídat - New Yorker je velká předraženost a kvalita taky žádná. Vybrala jsem si tyhle šaty. Mají imitovat šifon, ale jedná se o něco umělého (tedy nic pro slečny s exémem, které by měly nosit hlavně přírodní bavlnu!), na dotek však příjemného. Barev mají nespočet - mimo klasických také červánkovou, oblíbenou mint nebo "velbloudí". Šaty mají lehkou podšívku, která je ale docela krátká, takže pokud jste jako já vysoké, doporučuji pořídit si ještě černou minisukni jako spodničku.

Šaty stály krásných 259 Kč, sedí perfektně, jsou dozdobeny zlatým kovovým korálkovým páskem (který už by tam ani být nemusel...). Pokud mě začne sledovat alespoň 5 slečen, prozradím, kde v Praze obchod sídlí, protože kromě těchto šatů tam koupíte i všelijaké overaly, sukýnky, kalhoty, trička, svetříky, pásky za 80 Kč, kabelky, ale taky kosmetiku, ručníky či župany.

 

Komentáře

kejmii3 08.05.2013 8:09

ty jsou boží

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

czokies

Píšu o tom, co mě drásá, o tom, co mě těší. Píšu i kosmetice, o akcích, píšu o hadrech i knížkách.

Píšu o všem, co mě zaujme. Fotím, vyrábím, dokumentuju a všechno komentuju.

Jsem hnidopich až za roh a těší mě to!


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.