24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

TĚLO JAKO HEDVÁBÍ

14.10.2013
Draní peří
Baví mě barvy, chutě a vůně. Objevování dávno zapomenutého, nalézání zbrusu nového. Pojďme spolu drát peří jako za starých časů...

"V jednoduchosti je krása," a mně musí být ... let, abych se zase naučila další prachobyčejnou věc.

Je doba probouzející se moudrosti, osobního a duchovního rozvoje, farmářských trhů, babiččiných tipů, oprašování ověřeného, zahrádkaření, konspiračních teorií, nezávislých filmů, 80´s hudby, retro módy, východních filozofií, číra na hlavě na jednání s obchodním partnerem, vegetariánství, veganství a vitariánství, dobrovolnictví, komuntního soužití, mužských a ženských kruhů, rituálů menstruace, soulože, porodu, přechodu, narození i smrti, doba tantrických workshopů, gay barů, šokujících zpravodajství, pádů vlád, dobývání území, feminismu, otcovské dovolené i kvót rovného zastoupení, pochodů, demonstrací, protestních vypalování symbolů do kůže, legalizace, rušení embarg, uvolňování.

Něco je už na nás moc, s něčím nevědomky začínáme sympatizovat pod vlivem trendu. V něčem cítíme, že jsme tak trochu pokrytci a kýváme proto, že se to nosí, něco nám vlastně tak úplně hot-cool-in nepřipadá, něco budeme kategoricky popírat a na ten Facebook se prostě NIKDY nezaregistrujeme.

Přestáváme jíst šlichty a v patřičném rozčílení teď "jako dost fandíme tomu hustýmu Vaňkovi z Pekla na talíři", co se pohybuje na opačné hraně a militantně se bije do pupíku, když všem svým kamarádíčkům představuje báječnou šmakuládu, která je fakt hnusná sračka, do prdele, kurva, jebat. To prý říká ten Ramsey, voe.
Taky jsme proti očkování, rasismu, nacismu, komunismu, terorismu u porodu, korupci, čínským hračkám, čínským pracujícím dětem vyrábějícím hračky, korejské vládě severní, americké vládě kompletní a o české snad raději ani nemluvit. A taky proti parabenům, hliníku, silikonům a příměsem kýhošlaka kianidu v kosmetice, kterou natíráme na sebe, na dítě, testujeme na tamtěch zvířatech a aplikujeme do kožichu tomu zvířeti našemu atd.

Tak jsem vám jen chtěla říct, že jsem objevila další dobrou věc. Že si totiž nemusíte kupovat peeling na tělo, peeling nebo gomáž na obličej, anticelulitidové gely na pozadí, na popředí pak gely zase zcela jiné pro vyvýšení horizontální polohy vašeho dekoltu, a dost možná ani tělová mléka, krémy, oleje, gely atd. Ty ušetřené tisíce je možno investovat do kvalitní bio stravy, testovaných hraček pro děti nebo netestované kosmetiky pro vás, případně poukázat na můj účet (sdělím do zpráv ;)). Protože odteď vám na mnohé neduhy vaší přesušené kůže, co se doteď sypala jako bíle pocukrovaná bábovka od maminky, byla scvrklá, ďolíčkovatá, neprokrvená, podvyživená a celkově taková jaksi nanicovatá, pomůže... prostě rejžák! Tedy spíš čistý kartáč na podlahu a na obličej případně menší kartáček na ruce. Protože budete-li pravidelně své tělo drhnout s jemným tlakem cca jednou týdně NASUCHO a ve směru k lymfatickým uzlinám (tzn. od prstů nohou směrem k tříslům, od prstů rukou směrem k podpaží a krk směrem k uším), přijdete na to, že je to ten nejlepší kosmetický vynález ever.

Ahoj ženy!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Draní peří

Baví mě barvy, chutě a vůně. Objevování dávno zapomenutého, nalézání zbrusu nového. Pojďme spolu drát peří jako za starých časů...


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.