24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Winter and style

30.12.2014
Hana
Jmenuji se Hana. Studuji desing interiéru a veškerý svůj zbylý volný čas trávím blogováním, psaním článkům o módě a focením. Miluju vše, co se týká umění, knih, filmů z 60.let a veganské kuchyně. A v neposlední řadě jsem zcela posedlá módou!

Také si lámete hlavu nad tím, co si obléknout, když je venku mínus deset, ale při tom chcete vypadat (alespoň částečně) stylově a uvolněně?

Já jsem to vyřešila vrstevním! Budete vypadat uvolněně, ležárně, ale pořád to bude stylové, takové to "free", ale to nejdůležitější: nebude vám zima! Takže: dva svetry, černý top a pod to ještě tílko a když mi je zima na nohy vezmu si pod džínsy termo punčochy, na nohy nové zimní botky, návleky nebo nějaké stylové nadkolenky a  můžeme se jít třeba koulovat, dělat andělíčky, jít na dlouhou a krásnou vycházku se pesem, prostě cokoliv, co chcete dělat. A abych nezapoměla: parka s kožíškem a dva metry dlouhá pletená šála je nezbytností do těchto krutých sibiřských podmínek! A jakým způsobem skloubíte módu a zimu vy?

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Hana

Jmenuji se Hana. Studuji desing interiéru a veškerý svůj zbylý volný čas trávím blogováním, psaním článkům o módě a focením.
Miluju vše, co se týká umění, knih, filmů z 60.let a veganské kuchyně. A v neposlední řadě jsem zcela posedlá módou!


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.