24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Indiánská romance

10.02.2016
INKA the BLOGGER
Jsem taková obyčejná holka - jsem začínající vizážistka a občasná modelka. Baví mě focení z obou stran, líčení včetně toho extrémního, cestování a samozřejmě kosmetika :)

Líčení ve stylu indiánské romance.

Jde sice o podzimní focení, které jsem absolvovala s kamarádkou Marikou v České Třebové, ale stálo to za to. Musely jsme fotit rychle, protože jsem byla nachlazená, Marika neměla už moc baterie ve foťáku a já se fotila jenom v šatech.Líčení proběhlo velice rychle, protože sice se to podle fotek nezdá, ale byla vážně zima. Indiánská čelenka byla zakoupena na ebay za pár korun, zbytek je dílem přírody nebo makeupu :)

Použila jsem svůj běžný hydratační krém od Eveline, zjemňující podkladovou bázi od Dermacole a samozřejmě i makeup Dermacol Truffle s lanýži. Pleť je přepudrovaná transparentním pudrem od značky Stageline Barcelona.

Stíny a ozdůbky na pleti jsou dílem paletky Sleek i-Divine Ultra matte s několika matnými stíny, tužky na oči od Eveline cosmetics a zlaté tužky na oči od značky Stageline Barcelona. Jak se vám líbí indiánské rychlo líčení? :)
 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

INKA the BLOGGER

Jsem taková obyčejná holka - jsem začínající vizážistka a občasná modelka. Baví mě focení z obou stran, líčení včetně toho extrémního, cestování a samozřejmě kosmetika


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.