24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

3 mé outfity ;)

25.11.2012
Ivett
Jsem dvanáctiletá, někdy nenormální holka a blogerka. Jmenuji se Iveta Skutková a říkám si Ivett. Blog mám teprve půl roku, ale myslím, že se v blogovém světě už orientovat umím celkem dobře :D Můj blog je hlavně s deníčkovským nádechem, ale začíná být i trochu módní.. Budu ráda, když se na něj podíváš na adrese, která je výše. Fakt díky ;) Takže díky a přeji hezký den ;)

Móda

Ahoj!

Tak jsem tu s prvním článkem.. Články vám sem budu dávat stejné jako na můj blog, ale někdy možná napíšu nějaký jiný (někdy :D). A teď k outfitům. Nejdřív chci říct, že nejsou tak úplně moje. Používám šablonu a vždycky jen přidám pár obrázků + oblečení. To jen abyste věděli. A sem vám chci dát dva mé nejnovější outfity (sice chci teď vytvořit ještě jeden  ale to je jedno :D) No, doufám, že se budou líbit ;) Jeden je takový zimní bílo-modrý a myslím, že celkem povedený.:D Pak je tu "owl outfit" - strašně se mi líbí to tričko se sovičkou..:D A je takový do hněda. A pak je tu hooodně letní outfit zase bílo-modrý, ale tak snad nějaká menší inspirace :D A to je prozatím vše. Takže se mějte! ;)

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Ivett

Jsem dvanáctiletá, někdy nenormální holka a blogerka. Jmenuji se Iveta Skutková a říkám si Ivett. Blog mám teprve půl roku, ale myslím, že se v blogovém světě už orientovat umím celkem dobře Můj blog je hlavně s deníčkovským nádechem, ale začíná být i trochu módní.. Budu ráda, když se na něj podíváš na adrese, která je výše. Fakt díky Takže díky a přeji hezký den


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.