24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Články pod lupou

21.02.2017
Kája Štréblová
Ráda se dělím o svoje postřehy,postoje a záliby. :-)

Dneska Vám nebudu dávat jenom tipy na články. Na dnešek jsem si vybrala tři, které tady více rozeberu a podíváme se na ně více zblízka. :-)

Style of Rebecca - One day in New York
USA, velmoc, New York, město, které nikdy nespí. Do New Yorku se vypravila při příležitosti návštěvy USA blogerka Becca. Ve článku se dozvíš, jaké byly její hodiny v NY, vše doplněné nádhernými fotkami. Už ze začátku článku na mě atmosféra rušné metropole dýchla. Slyším troubící žluté taxíky a vidím proudící davy telefonujících, či jinak zaneprázdněných lidí.
New York jsou ale i nádherné stavby a památky. Sama doufám, že se do NY jednoho dne vypravím a tuhle atmosféru nasaji vlastním tělem a myšlenkami. 
Zatím se kochám těmi fotkami. Blikající transparenty na Times Square, majestátná Empire State Building, to všechno je moc krásné. I toto město má i své odlehlé části, do kterých by se dostal jen málokdo z nás. Žádné město není dokonalé, ale může být tak dokonalé, jak mu to jen my sami dovolíme.
Článek:
http://www.styleofbecca.com/2017/02/one-day-in-new-york-city.html
DonnaIveh - 4 veci, ktoré ma blog naučil
Blogování je už v dnešní době docela rozšířený trend, koníček, ale i práce. Je to práce vysněná, každý by chtě jenom psát, přispívat svými příspěvky a být za to nějakým způsobem oceněn, ať už ohlasy publika, či jinak. Blogování je zábavné, ale vyžaduje také velikou oběť. Čas, kreativitu a hlavně trpělivost. Žádný úspech nepadá jen tak z nebe, ale je třeba si ho vybojovat. Tohle jsem se při blogování naučila já. Nestanete se hvězdou přes noc a ne vždycky budete mít nápad na článek.
Je dobré si udržovat řád a snažit se být přispívat pravidelně. Každého z nás ale občas přepadne ta zlá potvora prokrastinace, kdy se nám nechce vůbec nic. Musíme jí překonat a dát se do toho! 
Odkaz: http://www.donnaiveh.com/2017/02/4-veci-ktore-ma-blog-naucil/
Moude de Boulangerie - Být..
Jednoho dne to přijde. Ne, teď opravdu nemyslím konec světa, nebo nějaké jiné podobné rozuzlení sitací ve světě. Myslím to, že jednoho dne všichni zestárneme. V tomto článku se blogerka zamýšlí nad tím, jaké to bude, až zestárne. Všichni doufáme, že budeme moct chodit po vlastních nohách, že budeme zdraví, a že dokážeme udržet krok s mladší generací. Pro mě, jako 21ti letou ženu, jsou tyhle představy trochu staršidelné. Přece jenom, mám ještě celý život před sebou a takové věci bych v hlavě vůbec řešit neměla. Občas to ale přijde a já myslím na to, jestli si budu moct jednoho dne, ano, žila jsem  a ne, nepřežívala. Ještě mě neopustilo to odhodlání, že se tak stane a že tuhle svou větu budu moct vyslovit nahlas, až se budu houpat v křesle s kočkou na klíně.
Musíme se ale postavit pravdě čelem. Jak se ve článku píše, stárneme a nemůžeme tomu zabránit.Co ale můžeme, je pojmout to tak, že i přesto si život budeme užívat.
Odkaz:
http://www.modedeboulangerie.cz/2017/02/byt.html

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Kája Štréblová

Ráda se dělím o svoje postřehy,postoje a záliby.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.