24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Držte prst na módním tepu doby. Jsou tady aktuální JARNÍ trendy!

09.04.2015
Kódy Módy
Mám módu hodně ráda. Zajímám se o ni už od malička, kdy jsem si nenechala ujít ani jednu burzu s oblečením, které se u nás konaly pravidelně. Přitáhly jsme si domu se ségrou vždycky ty nejlepší kousky, ze kterých jsme byly nadšené jenom my dvě :) Kdy se nám válely po obýváku komínky časopisu Burda, ze kterých nám mamka šila ty nejvíc trendy kousky, aby jsme byly světové. O hrabání v second handech, kdy netrpělivě čekám, až budou mít nové zboží nemluvím. O svých nákupech v Londýně už vůbec ne. Nejsem žádný módní expert. Vždycky mě bavilo se pěkně a hlavně pohodlně obléknout. Ráda listuji v módních časopisech, nechávám se inspirovat všude, kde je to možné, a když kolem mě projde někdo fashion, otočím se :) Chyťte si tu vaši inspiraci, třeba zrovna tady!

Loňský rok byl plný flashbacků a comebacků. Co by vám proto nemělo chybět v šatníku na JARO 2015? Pro inspiraci přináším pár trendy kousků. Chceme přece držet prst na módním tepu doby nebo ne?

DENIM
I denimové kousky mohou být elegantnější a vkusnější, než jak je známe dosud. Takže nezapomeňte vytáhnout ty vaše. Provětrejte je a zhodnoťte, jestli nepotřebujete koupit nové :) Když je denim zase letos v kurzu, tak se vám to rozhodně vyplatí!
SAFARI STYL
Tento styl je pohodlný a praktický. Zvolte lehké materiály a přírodní barvy. Zkrátka jako by vás čekala dovolená uprostřed divočiny :)
70. LÉTA
Jaro bez šedesátých a sedmdesátých let zkrátka neexistuje! Letos uvidíte kůži, odvážné barvy a široké kalhoty.
Black&White
Tato kombinace barev je nesmrtelná! Věřte mi! Báječně kombinovatelná a vždy extravagantní.
KIMONO STYL
Obdivovatelky Gejši mějte se na pozoru! Jaro a léto 2015 se bude opravdu nosit oblečení ve stylu japonského kimona! Co vy na to? To je vodvaz!
KOSTKY
Kostky uvidíte všude. Na šatech, sukních i kostýmcích. Kostky tu s námi ještě nějaký ten pátek zůstanou. Tradiční kombinace červeno-bílá, černo-bílá.

Je toho tolik. Do šatníku si můžete nachystat prakticky cokoli. Trendy bude celá škála stylů. Zapomenout nesmíme ani na pruhy, pastelové barvy, army styl a kovy!

Co se týče konkrétních kousků, nezapomeňte prosím pěkně na:

- Trenčkot
- Pouzdrová sukně
- Barevné džíny
- Overal
- Lodičky
- Mini kabelka


PS: Tento typ účesu - copánky místo pěšinky - bude na jaře frčet - no nevím, kdo by se s tím dělal. Já teda ne :)
www.kodymody.blogspot.cz

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Kódy Módy

Mám módu hodně ráda. Zajímám se o ni už od malička, kdy jsem si nenechala ujít ani jednu burzu s oblečením, které se u nás konaly pravidelně. Přitáhly jsme si domu se ségrou vždycky ty nejlepší kousky, ze kterých jsme byly nadšené jenom my dvě Kdy se nám válely po obýváku komínky časopisu Burda, ze kterých nám mamka šila ty nejvíc trendy kousky, aby jsme byly světové.
O hrabání v second handech, kdy netrpělivě čekám, až budou mít nové zboží nemluvím. O svých nákupech v Londýně už vůbec ne.
Nejsem žádný módní expert. Vždycky mě bavilo se pěkně a hlavně pohodlně obléknout. Ráda listuji v módních časopisech, nechávám se inspirovat všude, kde je to možné, a když kolem mě projde někdo fashion, otočím se Chyťte si tu vaši inspiraci, třeba zrovna tady!


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.