24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Garnier

22.01.2013
livegiger
Krásný den všem, milujete kosmetiku? Máte neustálý pocit, že máte málo produktů i když vám skřínky nestačí? Pokud ano budu moc ráda, když si vyměníme zkušenosti. :) Dotazy jsou možné na: livegingertea@gmail.com p.s. Pokusím se články překládat i do angličtiny ale neumím moc dobře tak se na mě pro to nezlobte. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Beautiful day to all, you love cosmetics? Do you have a constant feeling that you have a few products even if you are not enough boxes? If so I will be very glad if you replace experience. :) Questions can be made at: livegingertea@gmail.com P.S. I will try to transla:) :) te :):) :) the articles into English but I can not very well for me so forgive me for it. :)

Garnier Body Repairing care

Garnier

Garnier Body Repairing care
Tento produkt je jako stvořený na chladné a nepříznivé počasí. Hihi a on asi taky je. Ehm. No. :) Když začnu čistě povrchně červený obal se mě líbí :) . Ocenila bych lepší dávkovač ale přežiji i odšroubování a aplikaci. Jinak konzistence je parádně hustá, lehce narůžovělá. Vůně je příjemná jemňoučká. A hlavně na moje opravdu vysušené ruce ideální. Příjemné se nanáší a krásně se vstřebá. Zanechá jemný, ochranný film. Po delší době opravdu príma krém na ruce. Pokud hledáte něco pěkně výživného zvolte červený Garnier.3f505f07-c359-48a0-9428-ceecbc531753b5f9e16e-4c0e-4b7f-8e35-640f1058ae4c

 

Garnier Body Repairing Care
This product is perfect for cold and adverse weather. Hihi, and he probably is, too. Ahem. So. :) When I start purely superficial red packaging is nice :). I'd appreciate a better dispenser survive but also unscrewed and application. Otherwise, consistency is wonderfully dense, slightly pinkish. The smell is pleasant soft. And most of my really dry hands ideal. Pleasant is applied beautifully and is absorbed. It leaves a soft, protective film. After some time really okay hand cream. If you are looking for something pretty Nutrition Garnier choose red.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

livegiger

Krásný den všem, milujete kosmetiku? Máte neustálý pocit, že máte málo produktů i když vám skřínky nestačí? Pokud ano budu moc ráda, když si vyměníme zkušenosti. Dotazy jsou možné na: livegingertea@gmail.com p.s. Pokusím se články překládat i do angličtiny ale neumím moc dobře tak se na mě pro to nezlobte. Beautiful day to all, you love cosmetics? Do you have a constant feeling that you have a few products even if you are not enough boxes? If so I will be very glad if you replace experience. Questions can be made at: livegingertea@gmail.com P.S. I will try to transla te the articles into English but I can not very well for me so forgive me for it.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.