24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Magnetický lak od Essence

09.08.2013
LuckaH
Jsem fajn holka, která má ráda kosmetiku a vše kolem ní. A ráda se o vše podělí na svém blogu. Řekla bych že jsem i trochu vtipná:D, ráda pomáhám lidem a nesnáším lhaní.

Magnetický lak

Ahoj, dnes jsem si pro vás připravila malý článek o magnetickém laku od Essence.
Už dlouho jsem tento lak chtěla vyzkoušet. Nevěřila jsem že to bude fungovat, že nějaký magnet dokáže na laku vytvořit ornament. Ale jak se ukázalo, opravdu je to tak a mě se to moc líbí.

Koupila jsem si tedy již zmiňovaný magnetický lak od Essence. Odstín je to 09 magic red carpet. Je to taková vínová barva s drobnými zlatými odlesky. Tato barva se mi líbila tak jsem po ní šáhla. Chtěla jsem spíše fialovou, ale tu v obchodě neměli. A samozřejmě jsem si k tomuto laku musela koupit i magnet. Magnet je spíše taková placka. Já si vybrala vzor, který mi udělá takové jako šipky.

No a jak na ten magnetický efekt? Jednoduše. Nalakujete nehet ( já je lakovala postupně, ''magnetovat'' musíte ještě když je lak mokrý),

těsně nad nalakovaný nehet dáte magnet a držíte ho 15 vteřin.

A voalá. Ornament by se vám měl ukázat. Nevím zda je to na fotce vidět a lakovala jsem to nahonem, ale mě se tento ''magnetický styl'' líbí a vypadá to opravdu dobře.

A co vy? Máte s tímto lakem zkušenosti?
Krásný den :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

LuckaH

Jsem fajn holka, která má ráda kosmetiku a vše kolem ní. A ráda se o vše podělí na svém blogu. Řekla bych že jsem i trochu vtipná, ráda pomáhám lidem a nesnáším lhaní.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.