24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Top 5: Moje oblíbené make-upy

26.11.2012
Mersmerize
Jednadvacetiletá blogerka, studentka farmacie, obdivovatelka Steva Jobse a vášnivá čtenářka knih Stephena Kinga

Každou chvíli se na blogu objeví otázka, jaký make-up zrovna používám, který je můj oblíbený, který mi přijde nejvíc krycí nebo se mladé slečny často shání po levném, ale ucházejícím make-upu. Proto jsem se rozhodla dát dohromady článek s mými TOP 5 make-upy.

Každou chvíli se na blogu objeví otázka, jaký make-up zrovna používám, který je můj oblíbený, který mi přijde nejvíc krycí nebo se mladé slečny často shání po levném, ale ucházejícím make-upu. Proto jsem se rozhodla dát dohromady článek s mými TOP 5 make-upy. Každý make-up jsem nějak zaškatulkovala, zařadila do kategorie a budu ráda, pokud se v komentářích podělíte o svůj názor týkající se produktů, které používám já - pokud s nimi také máte zkušenost, nebo pokud napíšete své oblíbené make-up produkty. 

Oblíbenci od Rimmelu 

Rimmel v poslední době hodně válí a to hlavně, co se týká make-upů. Vyzkoušela jsem od této značky poměrně dost produktů a před pár lety by mě nikdy nenapadlo, že budu taková milovnice právě make-upu. 

1. Lasting finish 25H. První make-up, který jsem si od Rimmelu hodně zamilovala. Je lehký, ale přesto krycí, netvoří mapky, nedrolí se, hydratuje ale i přes to by mohl vyhovovat mastnější pleti. Už jsem vypotřebovala jedno balení a nedávno jsem si došla pro druhé. Pohybuje se v cenové relaci 150 - 250 Kč. 

2. Match perfection (cream-gel foundation). Když jsem si koupila Match perfection, nejdřív jsem sáhla po klasické lahvičkové variantě, která mi ale nevyhovovala. Byl hodně podobný lasting finish, ale méně kryl, méně vydržel a tak jsem ho zavrhla. Nedávno jsem si koupila stejný make-up, jen v krémovo gelové konzistenci a je o 100% lepší. Skvěle kryje, vydrží, hydratuje. Na pleti poměrně rychle zasychá, takže se s ním musí rychle pracovat, určitě patří do mých top 5. Pohybuje se v cenové relaci 200 - 270 Kč. 

Tonovací 

3. Dermacol - tonovací krém 2v1. Když se řekne tonovací make-up/krém, u mě jasně vede dermacol a jeho poměrně levný a přesto skvělý krém 2v1. Umí perfektně sjednotit barvu pleti a dodává moc pěkný zářivý a mladistvý vzhled celému obličeji. Pohybuje se v cenové relaci 99 - 140 Kč. 

Krycí 

4. Vichy - Dermablend. I když krycí funkci od make-upu nijak nepotřebuji, protože s pletí nemám jediný problém, ve své kosmetické taštičce mám i poměrně krycí make-upy (co kdyby!). Jeden z těch nejlepších je určitě Vichy a celá série Dermablend. Nedávno jsem ale četla, že Vichy plánuje ukončit výrobu tohoto make-upu a doufám, že je to jen drb, který se nepotvrdí. Pohybuje se v cenové relaci 390 - 500 Kč. 

Levný 

5. Essence - Stay all day. Když se zamyslím, který levný make-up mi vyhovoval a na který nemusím psát strašnou kritiku, určitě je to essence a jeho stay all day. Na svou cenu kryje velice slušně a stejně tak i vydrží. Bohužel, přijde mi že essence nemá moc na výběr, co se týče odstínů. Našla jsem u tohoto make-upu jen 4 a navíc i ten nejsvětlejší je v zimě poměrně tmavý. Pohybuje se v cenové relaci od 80 - 110 Kč. 

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Mersmerize

Jednadvacetiletá blogerka, studentka farmacie, obdivovatelka Steva Jobse a vášnivá čtenářka knih Stephena Kinga


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.