24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Rtěnky P2

11.08.2013
mysmallhappinesses
Petra, 24, pracující, studující, se zájmem o kosmetiku, módu, cestování, jídlo... Žijeme jenom jednou, a tak se snažím užívat si každého dne.

Nebyla jsem rtěnkový typ. Vystačila jsem si s lehce zabarveným leskem na rty či s Labellem. Ale.....

Vždycky jsem si myslela, že rtěnky se ke mě prostě nehodí. Měla jsem pocit, že na mě vypadají naprosto nepřirozeně. Proto jsem je vůbec nenosila - jednou jsme se chystali na hallowennskou párty a já si ke kostýmu koupila červenou rtěnku - při pohledu do zrcadla mi připadala naprosto nevhodná  - minimálně nehodící se ke mě... ale co, byl to Halloween. Po pár dnech jsem si pak prohlížela fotky a ejhle ...ta rtěnka nevypadá vůbec špatně, jde jen o to si zvyknout. A tak jsem se zamilovala do rtěnek. 

Dneska bych Vám chtěla představit značku P2, která je dostupná v Německu, Rakousku a určitě i jinde, jen v Česku zatím ne. Podle mě je to přesně ta rtěnka pro začátečníky, pro ty, kteří si nejsou jistí, mají pocit, že k nim se prostě rtěnka nehodí. 

Značku P2 mám moc ráda a v současnosti jsem si zamilovala 4 odstíny rtěnky Sheer Glam. Barvy nejsou zas tak intenzivní, ale v porovnání s cenou (1,95 Euro za kus) je to špička :) 

První odstín - Flashdance 050 je světle oranžovo-růžová barva - dá se srovnávat se zabarveným balzámem na rty. Krásně hydratuje, výdrž nic moc. 

Mona Lisa Smile 071- tento odstín mám moc ráda. Na rtech vypadá přirozeně a dodává jim "pouze" zdravější červenější barvu. Podle mě je přesně tento odstín vhodný pro ty, kteří si zatím nejsou v rtěnkách tak jisté. 

Notting Hill 040 - tahle barva vypadá hodně tmavě, ale na rtech výborně. Stejně jako ostatní skvěle hydratuje. 

French Kiss 011 - krásná růžová barva, intenzivní ale zas ne tolik, aby někoho pobuřovala :) 

Za mě dávám všem rtěnkách od P2 palec nahoru. Jsou hydratační, skvělá cena - často jsou odstíny stejné jako u dražších značek, výdrž je malá, ale skvělá alternativa k dražším kouskům nebo jako zkouška barvy - a pak teprve investice do náročnějšího kousku. 

Více u mě na blogu ;) 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

mysmallhappinesses

Petra, 24, pracující, studující, se zájmem o kosmetiku, módu, cestování, jídlo...

Žijeme jenom jednou, a tak se snažím užívat si každého dne.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.