24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

5 základních rad jak být krásná

30.03.2013
Nicol-Pink
Na internetu vystupuji pod jménem Nicol Pink. A mým největším koníčkem je právě psaní, fotografování a už od malička zpěv.

Tento článek jsem napsala proto, abych ti dokázala, že tvůj vzhled je důležitý a je třeba o sebe dbát.

  • Postava: Určitě by sis měla hlídat svou postavu. Takové cvičení nikomu neublíží ba naopak pomáhá v hubnutí a zpevnění celého těla. Ale přiznejme si to, takové menší bříško má většina z nás a zrovna toto není tak obrovská chyba.

 

  • Makeup: Spoustu holek se nemaluje což je velká škoda. Ať už je holka krásná i bez makeupu vždycky bude nalíčená vypadat lépe. Nehledě na to, že některé makeupy obsahují tzv. UV filtry, které chrání pleť před vlivy slunečního záření. Tedy v létě jsou opravdu užitečné. Pokud se opravdu nechceš líčit tak v létě používej nějaký krém s UV filtry, aby tvoje pleť byla dostatečně chráněna před sluníčkem.

 

  • Vlasy: Znám typy co v této kategorii o sebe absolutně nedbají. Mastné, suché, poškozené vlasy? Největší propadák. Chce to starat se pečlivě o své vlasy a udržovat střich. Pokud máš krátké vlasy chápu, že si s něma těžko něco uděláš, ale máš-li dlouhé nechoď neustále s rozpuštěnými vlasy. Nebuď pořád stejná a nudná. Zkoušej stále nové účesy. Na internetu je spoustu návodů, které ti mohou pomoct. Určitě prokoukneš.

 

  • Oblečení: Dalším důležitým bodem je výběr oblečení. Holky se skvělou postavou to mají velice jednoduché, ale takové plnoštíhlé slečny už nesmí nosit leda cos. Pokud jsi druhý typ neměla by jsi určitě nosit obtáhlé věci. Zvol raději volné trika, oblečení černé barvy a pokud máš krátký krk tak zvol jako doplněk dlouhý řetízek, který ti opticky krk prodlouží. Nikdy nechoď v jedné barvě. Vždycky outfit osvěž alespoň doplňky. Ať už šátkem, řetízkem, náramky nebo kabelkou. Záleží pouze na tobě. Chodit, ale celá barevná také není dobré. Nejsi přeci klaun, aby jsi měla na sobě každý kousek oblečení jiné barvy. A teď ještě ke vzorům. Vyhni se tomu, že by sis vzala legíny se vzorem leoparda a k tomu stejné triko. To ne! Samozdřejmně pokud jsi menší zvol vyšší boty. Máš ráda raději tenisky? To, ale nevadí. V tomto roce jsou hitem boty na platformě/podpadku ve stylu tenisek.

 

  • Strava: Často navštěvuješ hladové okno, MC Donald nebo třeba KFC? Tak to pozor! Je to sice asi dobré, ale velice nezdravé takže omezit. A co asi všichni víme tak je důležité jíst hodně ovoce a zeleniny.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nicol-Pink

Na internetu vystupuji pod jménem Nicol Pink. A mým největším koníčkem je právě psaní, fotografování a už od malička zpěv.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.