24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Balea masky - nečekané překvapení

05.02.2013
NifeLove
Říkám si Nife Love, žiji v Praze a miluji módu, líčení, cestování a hlavně hudbu, a to pořádnou rockovou ;)!

Nedavno jsem se v Dm drogerii rozhodla, že bych mohla vyzkoušet masky od značky Balea, jejíž cenová dostupnost je velice lákavá. Zakoupila jsem si tedy dvě masky, na pleť a na vlasy.

První ze dvou jmenovaných masek, pleťovou, mohu jedině doporučit. Krásně voní díky výtažku z manga. Pleť po ní byla krásně jemná, hydratovaná a svěží. Je pochopitelné, že každý ji může snášet trochu jinak, ale za tu cenu je to úžasný produkt, který můžete použít nadvakrát díky rozdělení balení na dvě poloviny. Nečekala jsem ale, že mi bude až tak úžasně vyhovovat !

Druhá maska, maska na vlasy, je také dobrá - opět mohu doporučit, protože mým vlasům celkem pomohla během mého zkouškového období ve škole, kdy jsem měla pocit, že mi konečky vlasů k sobě srostou. Trošku mi vadí, že obal, ve kterém maska je, není rozdělen také na dvě poloviny a musí se tudíž do dvou dnů spotřebovat. Údajně je maska také na dvě použítí, ale připadá mi, že množství je trošku neodhadnuté. Masku jsem použila dvakrát a ještě kousek zbyl - pro mou mamku. Mamce maska také vyhovovala, takže určitě nezaváhám a znovu ji koupím, protože za tu cenu...

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

NifeLove

Říkám si Nife Love, žiji v Praze a miluji módu, líčení, cestování a hlavně hudbu, a to pořádnou rockovou !


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.