24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Juchůů, už jsem tu taky

9.1.2013
ok-makeup
Jmenuji se Karolína, je mi 19 let. Mám ráda kosmetiku, líčení a zkrášlování a proto jsem se rozhodla si vytvořit blog a zaregistrovat se právě na této stránce. Blog mám od 2.1.2013 a doufám, že se časem rozroste a vám se u mě bude líbit. http://ok-makeup.blogspot.cz/

móda, líčení, krása, kosmetika, my life, balzám na rty

Ahoj holky, chtěla bych se Vám pro začátek představit. Jmenuji se Karolína, je mi 17 let a zajímám se o líčení, kosmetiku, módu a zkrášlování. Moje články píši s láskou a protože mám ráda novévěci zkouším kosmetiku a pak na ně napíši recenze. Budu se snažit přidávat čtivé články, do kterých přidám vlastní zkušenosti. Protože tu máme zimu a já jsem strašně nastydlá, chtěla bych vám ukázat své oblíbené balzámy na rty.

Nezáleží mi ani tak na značce, než na složení, nebo s jakou "příchutí" balzám je. Nejradši mám ty s heřmánkem suchou a takovou s těmi šupinkami, to mi příjde fakt hrozný, proto o rty docela hodně pěčuju. A jaké jsou 4 nejoblíbenější?

Tenhle balzám jsem koupila v německu v Rossmannu a musím říct, že je nejlepší z těch, co vašim rtům dodají nějákou tu barvičku. Je to taková nude barva a vypadá opravdu hezky a není ani moc výrazná. Tenhle lůj jsem si chtěla koupit už delší dobu, a nakonec jsem neodolala a nelituju, vážně skvělá věcička.

 

Už jsem se zmínila, že mám ráda balzámy s heřmánkem. Dobře hydratuje a na rtech je příjemný. Na takové popraskané koutky nebo právě suchou pusu je to lék č.1. Rty nejsou mastné, jako z nějákých balzámů, ale hezky matně a to mám ráda. Značka ASTRID, což asi
každý zná a cena asi okolo 30Kč.


Zimní favorit, který je teď v zimě opravdu to nejlepší, co mě mohlo potkat. Chrání před popraskáním v mrazech a mám za to, že existuje i opačná varianta, proti sluníčku, takže v létě určitě vyzkouším. Rty jsou pak trochu bílé, ale já mám ráda světlou pusu, takže mě to maximálně vyhovuje. Opravdu teď na zimu skvělé. Značka Labelo (tento balzám jsem sháněla docela dlouho, potom jsem ho sehnala v drogerii Teta) a cena okolo 50Kč.

a poslední je balzám na rty, stejný jako tělové máslo, které jsem si hodě oblíbila. Balzám stejně dobrý, jako máslo, takže skvělý. Hezky voní a hydratuje a a rtech vydrží poměrně dlouho. Takže za mě velké plus!

Bez balzámu na rty se opravdu nehnu! Jsou skvělé a lepší než cokoliv jiného. Který máte nejraději vy?

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

ok-makeup

Jmenuji se Karolína, je mi 19 let. Mám ráda kosmetiku, líčení a zkrášlování a proto jsem se rozhodla si vytvořit blog a zaregistrovat se právě na této stránce. Blog mám od 2.1.2013 a doufám, že se časem rozroste a vám se u mě bude líbit. http://ok-makeup.blogspot.cz/


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.