24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Rendy

Tipy, jak si usnadnit odlakování starého laku

20.01.2014

Už si dokážu těžko představit, že nemám nalakované a upravené nehty. Bohužel je s tím ale spojená i jedna nudná věc a to je pro mě odlakování starého laku. Fakt se přiznám, že mě to vůbec nebaví a snažím si tento proces jakkoliv usnadnit. A ráda bych se s vámi o pár tipů podělila a třeba některým z vás taky trochu tento proces ulehčila :)

Celý článek

Zaječí novinky

08.12.2013

Mám pro vás takový malý tip na vánoční dárky. Playboy alias zajda si pro nás připravil dvě nové vůně Super Playboy. Potěšit s ní můžete sebe, sestru, maminku nebo babičku. A tentokrát nepřijdou zkrátka ani naše drahé polovičky, tatínkové, strýčkové nebo bráškové.

Celý článek

První fotky z dovolené: NEW YORK

23.11.2013

Ahoj všem, tak jsem v pořádku dorazila zpět do naší malé zemičky a zvykám si na tu zimu tady :) Než pořádně dospím časový posun a všechny ty změny kolem, tak mám pro vás menší ochutnávku fotek z New Yorku. Přišlo mi mnoho dotazů ohledně mé cesty, takže pro vás chystám detailnější článek, který snad odpoví na vaše otázky hromadně :) Dejte mi jen pár dní, ať se trochu rozkoukám. Můžu slíbit články o půl tuně nové kosmetiky, nějaké předvánoční soutěže a cestovatelské tipy. Moc děkuji za všechny vaše milé maily a vzkazy, které jste mi během dovolené posílaly a děkuji za všechny dobré rady, co koupit a kam zajít :)

Celý článek

Oblíbená podzimní kosmetika

14.10.2013

Máte to taky tak, že když pomine léto, odkládáte jasné a výrazné barvy líčidel na dno šuplíku? Všechny neonové laky, bronzery a korálové tvářenky jsem zazimovala a vytáhla barevně vhodnější :) Někdo to neřeší a maluje se celý rok stejně, já mám ale s příchodem podzimu a chladnějšího počasí chuť na tlumenější odstíny šedé, fialové a tmavě růžové. A tomu přesně odpovídají i tyto produktu :) Nechť je to pro vás taková malá podzimní inspirace...

Celý článek

Rendy

Jsem 24-letá studentka z Prahy a mojí velkou vášní a zálibou je kosmetika. Ráda zkouším kosmetiku všeho druhu a na svém blogu se pak dělím o své zkušenosti a dojmy z ní

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.