24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jednorožec v kalhotách

20.01.2015
Unicorn hit
Z kouzelné duhy přilétl na naši zem stylový jednorožec s poselstvím, zasvětit nás do módních trendů z jiné dimenze. Vydejte se s ním na cestu krásy!

Unicorn si tentokrát vzal do parády mužskou část lidské rasy. Jeho vztyčený roh si pro tuto pozemskou misi tentokrát vybral hřebečka s maskulinním vousem, který si získá vaše dívčí, ale i chlapecká srdce!

Když kouzelný Unicorn sestoupil na naši planetu, jeho poslání znělo jasně. Zasvětit nás pozemské tvory do magické módy a vytříbeného vkusu. Pro svůj experiment si tentokát vybral opravdového hřebce. Jeho úkolem bylo nejen inspirovat ostatní samce jeho druhu k módní evoluci, ale také potěšit lidské klisničky. Ovšem pozor! Tyto fotografie vám s největší pravděpodobností budou trhat rodidla. 
Tohoto nadpozemského projektu se mohla zůčastnit pouze elita z 5.dimenze. Proto Unicorn povolal do akce jednoho z nejlepších fotografů Jiřího Šujanského, který nažhavil svůj fotoaparát a dopadlo to vesmírně božsky (dokonce i Aštar Šeran si pomlaskával na své vesmírné flotile).
 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Unicorn hit

Z kouzelné duhy přilétl na naši zem stylový jednorožec s poselstvím, zasvětit nás do módních trendů z jiné dimenze. Vydejte se s ním na cestu krásy!


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.