24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak vytvořit bambulkovou záložku

13.2.2017

Bambulky jsou teď populárním trendem. Vidíte je všude. Na kabelkách, na batozích, na čepicích, jsou jako klíčenky, nebo je můžete zahlédnout i v culíkách. Tak proč nepustit bambulky i do svého diáře? Ukážeme si, jak vytvořit bambulkovou záložku.

Bambulky jsou teď populárním trendem. Vidíte je všude. Na kabelkách, na batozích, na čepicích, jsou jako klíčenky nebo je můžete zahlédnout i v culíkách. Tak proč nepustit bambulky i do svého diáře? Ukážeme si, jak vytvořit bambulkovou záložku.

Co na bambulku budete potřebovat?
Tužku, kružítko nebo skleničky, čtvrtku a pletací přízi.
Na záložku si připravte:
Barevnou nebo scrapbookovou čtvrtku, děrovačku, nůžky a pravítko.

Postup:
Čtvrtku přeložte a obkreslete skleničku. Já jsem obkreslovala skleničku od vína a vnitřek jsem udělala malým frťanem. Vše vystřihněte. Aby vám vše šlo vystřihnout najednou pomozte si kancelářskými sponkami. Kroužky dejte na sebe. Odmotejte přízi a začnete omotávat. Čím víc toho namotáte, tím více bude bambulka huňatější, větší a mazlivější. Omotávejte, omotávejte. Aby vám vznikl pěkný donůtek. Pokud se vám to nechce omotávat po jedné, odmotejte si více příze a na několikrát si ji přeložte a omotávejte. Budete toho mít pak více a rychleji. 
Když už to budete mít vezměte nůžtičky a po hraně donůtku ho začněte opatrně rozstříhávat.
Po rozstřižení po celém donůtku opatrně od sebe oddělte oba kroužky. Mezi ně dejte kousek příze a udělejte tam uzel. Jinak by se to celé rozpadlo. Pak celé kroužky sundejte. Buď je rozstřihněte nebo svlékněte přes. Bambulka je téměř hotová. Teď ji stačí jen  trochu ostříhat a dát jí více do tvaru bambulky.
Nyní se vrhneme na záložku. Ta je velmi lehká. Pokud máte v diáři pravítko máte o práci míň. Můj diář ho obsahoval tak jsem pravítko jen obkreslila a tadá záložka byla na světě. Jestli, ale nemáte tak si vymyslete svůj rozměr, který vám bude vyhovovat. Může být i tedy z antistresových omalovánek, který budete v rámci dlouhých chvil vybarvovat.  Na konci záložky nebo na začátku záleží kde bambulku chcete udělejte děrovačkou dírku. Provlíkněte tam šňůrku od bambulky. Začistěte a je hotovo! 
Doufám, že se vám bambulková záložka líbila.
 
TIP: Kombinujte více barev pro větší barevnost a rozmanitost. 

 

Komentáře

Mr. Kev 20.2.2017 18:48

To vypadá tak roztomile!!♥
<a href="http://michaelasorelova.blogspot.cz/">Mr. Kev</a>

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Věrka


KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.