24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Zbavte se pupínků!

01.05.2013
Vivs
Mladá slečna, studentka, kterou baví psát články o kosmetice a o péči o pleť a tělo! Píše recenze, al i rady a tipy či jiné články. Její neojblíbenější značka je Lush a jednoho dne chce být známou grafičkou!

Pupínky, akné

Vstali jste a zjistili jste že máte na obličeji pupínek velikosti zeměkoule? A nutně se ho potřebujete zbavit ale nevíte jak? Tak to budou rady pro vás! Tuhle metodu, kterou vám tady dnes popíšu už mám moc dobře odzkoušenou a nikdy mě nezradila. Podle mě je to ten nejúčinnější postup jaký můžete udělat. Takže, jdeme na to.


Umýváme čistíme!!!

Jako první pořádně, důkladně umyjte pleť nejlépe nějakým čistidlem proti pupínkům. Udělejte to klidně i dvakrát za sebou, ať se vám pleť pořádně vyčistí a ucpané póry ať se uvolňují! Potom pleť usušte a vezměte do rukou další nástroj.

 

Vysoušejte vysoušejte!!!

Pleť pořádně vymyjte ale něčím co vám ji důkladně vymyje a trochu i vysuší. Já používám čistítko od Lushe Fresh Farmacy s výtažky z levandule. Pleť umyjte a zase usušte a jdeme dál.

 

Pořádně vysušte ten hnusný pupínek!

Tohle je jednoduché. Vezměte papírový kapesníček a kousíček si utrhněte, ten pak pořád namočte do Alpy a přiložte jej na pupínek a nechte ho tam alespoň 2-3 minuty. Pokud doma nemáte Alpu, vezměte si normální zubní pastu a pupínek jí potřete. Tím se pupínek vysuší a nebude mít šanci dál růst.

 

Nakrémujte pleť!!!

Pleť jsme hodně čistili a vysoušeli takže naprosto nutný je krém. Tentokrát spíš nějaký lehčí, aby se nám nedělaly další pupínky. Ale tento krok je opravdu důležitý a pokud ho neuděláte, je tu velká možnost, že ráno se objevíte s novým pupínkem.

_________________________________________________________________________________

A tohle je celý ten záhadný postup. Mě vždy zafunguje a je to má jediná obrana. Doufám že pomůže i vám! 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Vivs

Mladá slečna, studentka, kterou baví psát články o kosmetice a o péči o pleť a tělo! Píše recenze, al i rady a tipy či jiné články. Její neojblíbenější značka je Lush a jednoho dne chce být známou grafičkou!


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.