24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

POTŘEBUJU KONTAKT NA NĚKOHO Z BLOGEREK

marguerite 25.06.2013 6:40

Helou. nenašla jsem tu žádný kontakt, kam se můžu obrátit, nebo žádnou nápovědu, či podporu. Možná jen špatně hledám, ale najít jsem nedokázala.
Mám pár věcí, co mě víc než iritují.
Tak například.

PŘIHLÁŠENÍ:
při registraci má zřejmě přijít email, který mi ale nikdy nepřišel, takže jsem po nějaké době zkusila zadat přihlašovací jméno a heslo a napsalo mi to, že je heslo chybné. Dala jsem tedy žádost o odeslání hesla na email. A hle, email došel.
Od té doby, přestože mám díky prohlížeči, předvyplněné kolonky s uživatelským jménem a heslem a stačí mi tedy kliknout na "přihlásit", vždy mi to hodí hlášku, že je heslo chybné. Takže když se třeba desetkrát denně chci přihlásit, desetkrát denně musím dávat reset hesla, jinak se nepřihlásím. Dost mi to vadí.

Stejně tak jsem žádala o to, aby byl můj blog zařazen - nevim už, jak vy to nazýváte. Zase, chybí mi tu nápověda, nevím vůbec, jak to funguje. Údajně má přijít nějaké vyrozumění emailem. Žádala jsem asi před čtrnácti dny a nic nepřišlo. Ani zamítnutí, ani schválení. Žádala jsem tedy včera znova, takže jsem zvědavá.

Je ale zajímavý, že na email přišlo nějaké to ověření autorského profilu.
Můžete s tímto prosím něco udělat???? Už jsem z toho zoufalá.
Děkuji. :o(

Odpovědět

Přidat odpověď

Pro přidání komentáře se musíte .

Evelinsbook 05.08.2013 19:19

@Misule: Mám dotaz, napsala jsem tady na serveru článek a teď čekám na schválení, nevíš, jak dlouho to trvá?

Odpovědět
kyrkys 13.07.2013 22:32

Já jsem zažádala o autorský účet. A ještě žádná zpětná odpověď. Můj blog - http://kyrkys.blogspot.cz/
Byla bych velice ráda, kdyby jste se na to podívali, děkuji.

Odpovědět
kyrkys 13.07.2013 22:30

Já jsem zažádala o autorský účet. A ještě žádná zpětná odpověď

Odpovědět
WerushBerry 30.06.2013 15:17

Tak isto je to aj u mňa...no čo už asi treba len čakať.. werushberry.blogspot.sk

Odpovědět
Blogerky.cz 27.06.2013 15:17

@marguerite
Blog byl přidán, měl by Vám přijít informační e-mail .

Odpovědět
Honeystar 27.06.2013 11:06

@Misule, mám bohužel úplně stejnou potíž. Už skoro před měsícem jsem posílala ke zveřejnění můj blog http://kdyzmamchut.blogspot.cz/ a po nějaké době ještě http://zkraslovadla.blogspot.cz/. A stále se nic neděje, registrační mail jsem již před delší dobou potvrdila. Pomůžeš mi, prosím?

Odpovědět
Blogerky.cz 25.06.2013 19:10

Ono těch žádostí o přidání chodí hrozně moc, tak mějte prosím strpení, že to trochu déle trvá, ale na všechny Vaše blogy se tento týden určitě dostane. Jinak nyní bych doporučovala zažádat si o autorský účet (pokud už ho nemáte) a pak můžete psát samostatné články do kategorie pro blogerky (tyto články se ale nesmí duplikovat s články co máte na blogu), díky těmto článkům můžete pak získat právě i ceny, které do soutěže věnuje měsíční partner, aktuálně tedy Dermacol . Kdyby cokoliv, pište, ráda se vším poradím.

Odpovědět
marguerite 25.06.2013 18:04

Pokud to můžete zjišťovat, jestli tedy díky tomu, že jsem neměla aktivovaný ten první email, musím žádat znovu, nebo zda tam ta žádost už je.
blog: thesixtees.blogspot.com

Odpovědět
petalka 25.06.2013 17:02

@Misule Dobry den, mam rovnaky problem. Moje konto aj prihlasenie funguje, no o pridanie mojho blogu som tiez ziadala uz davnejsie a ziadny mail neevidujem. Prosim pozrite sa na to. Dakujem.

http://petalka.blogspot.sk/

Odpovědět
marguerite 25.06.2013 14:16

@Misule
Moc děkuji za pomoc. Zřejmě to bylo tedy tím nepotvrzením. Kontrolovala jsem teď email a opravdu tam ve spamu nic není. první, co mi z této stránky přišlo je akorát potvrzení autorského účtu.
Takže pokud tomu dobře rozumím, nyní si tedy můžu zažádat i o to "přidán mezi blogy", či jak to správně nazvat?

Odpovědět
Del 25.06.2013 11:34

Mám ten samý problém, taktéž jsem žádala o přidání mého blogu do databáze blogů a to více než před měsícem a stále se nic neděje. E-mail kontroluji denně, ani ve spamu nic není. Mohl by mi prosím někdo pomoct? URL adresa blogu je http://mirror-mirror.blog.cz/

Děkuji

Odpovědět
Blogerky.cz 25.06.2013 10:47

Již se mi podařilo zjistit potřebné informace: Problém byl v tom, že blogerka nepotvrdila svůj účet přes potvrzovací e-mail (e-mail mohl spadnout do spamu), systém tak nechtěl blogerku samostatně přihlásit (šlo to pouze při resetu hesla, kdy se tím e-mail jednorázově ověřil). Manuálně jsem blogerce účet označil v databázi jako potvrzený, takže tento problém by již nastat neměl. Nyní si prosím nastavte jaké blogy chcete sledovat.

Odpovědět
Blogerky.cz 25.06.2013 10:10

Ahoj Marguerite, ráda ti pomůžu, napiš mi prosím název tvého blogu a z jakého prohlížeče se přihlašuješ, podíváme se na to.

Odpovědět

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.