24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Tajný deníček - Zážitky z dětství

lauraditas 09.10.2013 13:47

Vznik vedení tajného deníčku


Ahoj všichni

když se řekne slovo tajné nebo top secret, tak si pod tím představíme něco, co by nemělo přijít na povrch zemský. Ale zkusme k tomu přidat slovo knížka nebo deník a můžeme do něj psát vše, co jsme každý den zažily.
Ať ho už založíme v dětství a vedeme ho do dneška nebo začneme teprve před několika týdny, můžeme si psaním ulevit a svěřit se, co nás právě trápí, co nás potěšilo, co se nám povedlo, co jsme zkazily.......

A tak zakládám tuto formu sem na blog, kde Vám budu ráda psát nejen o kosmetice, ale třeba o pár pikantnostech ze života. Postavám dáme jiná jména, místu dáme jiný název a můžeme začít psát.

Zážitky z dětství

měla jsem dětství moc pěkné a ráda vzpomínám na chvíle, které mi připomněly, že kolem mne byli lidé, které jsem moc milovala,kteří mi dali do života rady, kterými se řídím. Asi jsem dítě štěstěny, že jsem zažila jen krásné věci. Samozřejmě první lásky, první úspěchy ve škole, ale i zklamání ,odmítnutí. Nevěsila jsem však hlavu a šla dál, vyrostla z toho všeho v dospělou ženu.

Dnes spousta lidí je ovlivňováno situacemi z dětství. Naše vzpomínky, které si uchováváme celý život, nás směrují, jak v dané situaci máme reagovat na určitý podmět. Mnoho z nás jsou poznamenaní tím, čím jsi prošli ve svém útlém věku, ať pozitivně nebo negativně, ale je to jen na každém z nás, jak se s tím vyrovnáme v dospělosti.

Ve většině případů to může být vlivem rodičů. Kdy se svému dítěti /dětem málo věnují, protože mají hodně práce. Zaměstnání je v dnešní době na prvním místě, ale spousta z nás si neuvědomuje, že peníze nejsou vše. Ano, někdo by řekl, že se mnou nesouhlasí, jelikož bez financí se nedá žít, což je pochopitelné, ale na druhou stranu, by se to nemělo přehánět v dobrém slova smyslu. Pak se divíme, že děti chtějí na sebe upozornit různými způsoby, ale když to nezabere, začnou se zhoršovat ve škole, ale je to jen na mámě a tátovi, jak svou ratolest nasměrují a jak mu pomohou postavit se na nohy.


A tak se ptám, jaké dětství jste měly Vy? Co Vás potkalo, nadchlo, zklamalo? Jak Vám pomohli rodiče? Poznamenalo Vás dětství do dnes?

Přeji Vám pěkné odpoledne.


Vaše Laura Ditas

Odpovědět

Přidat odpověď

Pro přidání komentáře se musíte .

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.