24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Stop the time s Anetagabriela!

23.3.2018

Hledat krásu v maličkostech, zastavit chaos kolem sebe a každý den si dopřát aspoň chviličku pro sebe. Prostě zastavit čas. Ovládáš toto životní umění? Dokážeš zastavit ten rozjetý vlak, aby tě nepřeválcoval? Přečti si dnešní inspiraci od blogerky Anetagabriely, neboli Gabriely Krejcarové, která se stala jednou z vybraných blogerek měsíce února na našem webu! Ideální téma pro začínající víkend. ;-)

Když si představíme náš svět, ve kterém žijeme, z výšky, myslím, že to nejvýstižnější slovo, které by nás napadlo, když bychom měli popsat, co vidíme, by bylo "mraveniště". Všechno je neskutečně uspěchané, lidé se neustále za něčím honí, ať už ví proč, nebo ani zdaleka netuší. Je hrozně těžké se v tom chaosu, který nás pohlcuje a cloumá námi ze strany na stranu, zastavit a vychutnat si sílu okamžiku. A s tím i nezapomínat na sebe. Přitom to ve skutečnosti až zas tak těžké není. Naopak. Neexistuje nic jednoduššího, než hledat krásu v maličkostech a každý den si dopřát aspoň chviličku pro sebe.

Foto: Gabriela Krejcarová

Vzít si knížku, nechat na sebe dopadat sluneční paprsky. Vtělit se do jedné z postav a nechat se pohltit příběhem.

Nebo si naopak zalézt pod teplou deku, pustit si písničky, které jste ještě nikdy neposlouchaly, koukat z okna, usrkávat horkou kávu a vychutnávat si vaši oblíbenou dobrotu.

Foto: Gabriela Krejcarová

Zacvičit si ráno jógu a protáhnout celé tělo. Vypotit ze sebe všechny negativní myšlenky a vložit veškerou energii do večerního workoutu.

Nechat proudit všechnu kreativitu, která se ve vás nashromáždila a malovat, psát, zkrátka tvořit. Zrelaxujete a poznáte sami sebe.

Vzít pejska na dlouhou procházku loukou, lesem, chodit po známých i neznámých místech až do setmění a užívat si toho, že jste tu teď jen vy a váš nejmilejší parťák.

Foto: Gabriela Krejcarová

Pročítat oblíbené blogy, scrollovat na instagramu, tumblr, pinterestu. Ale ne jen tak bezmyšlenkovitě, kdy nevnímáte, co vidíte a zabíjíte čas. Všemi možnými smysly nasávat inspiraci, hledat neznámé účty, narážet na nová místa, zajímavé trendy a obdivovat tvorbu ostatních.

Jen my, náš čas a naše oblíbená aktivita.

Foto: Gabriela Krejcarová

Slibte mi, že si na sebe najdete více času a zastavíte tohle šílenství, ve kterém se dennodenně pohybujeme. Já jsem vám sepsala ty momenty, které uklidní a zlepší náladu mě. Budu moc ráda, když se se mnou podělíte o ty vaše.

Gabriela

BLOG: http://anetagabriela.blogspot.cz/
FB: AnetaGabriela
INST: gabrielakre

Komentáře

VáclavS 23.3.2018 13:15

Dobrý den slečno Gabrielo, napsala jste zajímavý a pravdivý článek. Je to tak, že spousta lidí má pocit, že musí všechno stihnout. A nakládají si toho moc. Pak pořád někam pospíchají. Ale život v klusu není dobrý, těžko může mít takový člověk pocit štěstí. Je pravda, že smysl života je vlastně tom mít zážitky, ale jaké a kolik, to už ví jen málokdo. Já jsem taky rád, když se v mém životě děje něco zajímavého. Ale stejně neli víc mám rád, když jsem doma, nic se neděje a já si můžu v klidu odpočinout. Miluji klid, ticho, samotu, umím ji ocenit. Jednou budu žít úplně jiný život kde té samoty bude povzácnu, a tak si jí dnes ještě vychutnávám.
Já taky píšu na web. Píšu hlavně o mém životě, neboť ten je velice krásný díky lásce. Jestli chcete, můžete se na můj web podívat na adrese: http://poznamkyv.sweb.cz, ale dejte si pozor ať máte na začátku http a ne https. S tím s to totiž nefunguje. Snad se Vám budou mé stránky líbit jako se mi líbí ty Vaše. To je vše, ahoj Vašek Strach.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.