24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Držte linii s Pure tea od Pfanneru!

18.09.2015

Snažíte se držet linii a nebaví vás pít pořád jen vodu? Sladké minerálky a ledové čaje jsou plné cukru a sladidel a většinou i umělých barviv. Co si ale dát, abychom si pochutnaly, hydratovaly a zároveň udržely štíhlou postavu? Na to jsme přišly nejen my v redakci ale také české blogerky!

V srpnu nám přišel do redakce nový čaj od Pfanneru, o kterém jsme mluvily také v našem videu. Jedná se o Pure tea, tedy čistý čaj. Najdete ho v supermarketech hned ve dvou variantách. Pro milovníky ovocných čajů je tu Fruit Infusion, BIO Ovocný čaj s příchutí lesního ovoce. Pro ty, kteří dávají přednost zeleným čajům, přišel Pfanner s BIO Zeleným čajem s citronem. Obsahuje kofein a tím pádem vás dokáže pořádně nakopnout a osvěžit. Oba čaje se prodávají v praktickém litrovém balení. Jsou vyrobeny z kvalitního a čerstvě spařeného čaje. Nejsou v něm žádná sladidla, umělá barviva a obsahuje nula kalorií.

A jaké blogerky ho také zkusily?

Na instagramu jsme pod hashtagem #puretea našly příspěvek Sister and brothers blogu, který byl v srpnové Top 5 objevu měsíce. Barbora Holubovská, která je jeho autorkou, ho zařadila mezi své favority ve výběru čajů.Sister and brothers blogKarolína z blogu Okmakeup si ho vychutnala v Praze na náplavce v zeleném podání. Dle množství v lahvi odhadujeme, že jí velice chutnal. Na svém blogu ho navíc doporučuje z role diabetika.Karolína z OkmakeupDalší blogerkou, která Pure tea na svém instagramu zveřejnila, je Smooth cooking. Tato majitelka známého food blogu o čajích píše: „Jsou bez cukru a dalšího zla. Na první ochutnání ble. Na druhé, vychlazené mňam. Vlastně to chutná, jako když si uvaříte čaj a vychladíte ho. Takže proč ne. Něco takového v chlaďácích uvítám...“ Smooth cookingI mezi youtuberkami se čaj rozšířil a na instagramu ho představila například Dominika z kanál Pieces of my world, která ho také chválila.Dominika z Pieces of my woldTak pokud jste čajoví milovníci a už máte dost těch přeslazených ice tea, vyrazte si pro Pure tea od Pfanneru.

Dobrou chuť.

(zdroj fofo: instagram.com)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.