24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Držte linii s Pure tea od Pfanneru!

18.9.2015

Snažíte se držet linii a nebaví vás pít pořád jen vodu? Sladké minerálky a ledové čaje jsou plné cukru a sladidel a většinou i umělých barviv. Co si ale dát, abychom si pochutnaly, hydratovaly a zároveň udržely štíhlou postavu? Na to jsme přišly nejen my v redakci ale také české blogerky!

V srpnu nám přišel do redakce nový čaj od Pfanneru, o kterém jsme mluvily také v našem videu. Jedná se o Pure tea, tedy čistý čaj. Najdete ho v supermarketech hned ve dvou variantách. Pro milovníky ovocných čajů je tu Fruit Infusion, BIO Ovocný čaj s příchutí lesního ovoce. Pro ty, kteří dávají přednost zeleným čajům, přišel Pfanner s BIO Zeleným čajem s citronem. Obsahuje kofein a tím pádem vás dokáže pořádně nakopnout a osvěžit. Oba čaje se prodávají v praktickém litrovém balení. Jsou vyrobeny z kvalitního a čerstvě spařeného čaje. Nejsou v něm žádná sladidla, umělá barviva a obsahuje nula kalorií.

A jaké blogerky ho také zkusily?

Na instagramu jsme pod hashtagem #puretea našly příspěvek Sister and brothers blogu, který byl v srpnové Top 5 objevu měsíce. Barbora Holubovská, která je jeho autorkou, ho zařadila mezi své favority ve výběru čajů.Sister and brothers blogKarolína z blogu Okmakeup si ho vychutnala v Praze na náplavce v zeleném podání. Dle množství v lahvi odhadujeme, že jí velice chutnal. Na svém blogu ho navíc doporučuje z role diabetika.Karolína z OkmakeupDalší blogerkou, která Pure tea na svém instagramu zveřejnila, je Smooth cooking. Tato majitelka známého food blogu o čajích píše: „Jsou bez cukru a dalšího zla. Na první ochutnání ble. Na druhé, vychlazené mňam. Vlastně to chutná, jako když si uvaříte čaj a vychladíte ho. Takže proč ne. Něco takového v chlaďácích uvítám...“ Smooth cookingI mezi youtuberkami se čaj rozšířil a na instagramu ho představila například Dominika z kanál Pieces of my world, která ho také chválila.Dominika z Pieces of my woldTak pokud jste čajoví milovníci a už máte dost těch přeslazených ice tea, vyrazte si pro Pure tea od Pfanneru.

Dobrou chuť.

(zdroj fofo: instagram.com)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.