22.12.2016 | Redakce

Stylový Tibet

I mražená zelenina a ovoce mohou být vysoké kvality! Seznamte se s Dione

24.9.2016

Také už se vám někdy stalo, že jste si koupili v obchodě mraženou zeleninu a setkali jste se se zklamáním? I mražené produkty ale mohou být kvalitní a i u nich záleží na původu a způsobu zpracování. Zaručenou kvalitu najdete ve značce Dione.

Značka Dione je ryze česká a nabízí prvotřídní mraženou zeleninu a ovoce. Její sídlo najdete v Panenských Břežanech, které jsou pouhý kousek od tradičních pěstitelských oblastí jako je Polabí a Litoměřicko. A právě odtud získávají čerstvé plodiny, které jsou sklízeny v té nejvyšší fázi zralosti, kdy mají nejlepší chuť, vůni, barvu a samozřejmě také nutriční hodnoty. Nepřijdete o vitamíny, fitonutrienty ani minerální látky.Špenát DioneDíky strategické poloze zpracovávají hotové produkty třeba již 3 hodiny od sklizně, což zajišťuje opravdu tu nejvyšší čerstvost. Po pečlivém třídění, kdy jsou vybírány jen ty nejkvalitnější a dokonce i velikostně shodné kousky, je zelenina a ovoce oblanšírována, aby si zachovala svou strukturu a čerstvost, chuť, vůni i barvu a také nutriční hodnoty a enzymy.Jahody Dione

Produkty značky Dione jsou bez umělých látek a přísad!

Při zpracování zeleniny a ovoce nejsou používána žádná barviva, konzervanty ani stabilizátory. Proto můžete mít jistotu, že konzumujete pouze dary přírody, které byly zpracovány s tou největší a nejdetailnější péčí. Právě i název značky "Dione" vychází z řecké mytologie, kde byla Dione bohyní svěžího deště a životodárné vláhy. Můžete se tedy těšit jen na svěží, šťavnaté produkty a zapomenout na nekvalitní a vysušené ovoce a zeleninu, kterých je na českém trhu více, než dost.Mražené ovoce DioneDione nabízí nejen kvalitu, českou tradici a zpracování pomocí moderních technologií, ale také skvělou cenovou dostupnost a především garantuje přírodu a čerstvost.

Mražené produkty Dione můžete využít v kuchyni při vaření i pečení na libovolné sladké i slané recepty a budete mít jistotu, že nikdo nepozná, zda jste pokrm připravili ze zeleniny a ovoce Dione nebo z vaší zahrádky. :)

Nyní se můžete zúčastnit výzvy se zeleninou a ovocem Dione a vyhrát hodnotné ceny.

Více informací najdete na www.mojedione.cz.Dione

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.