24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

I mražená zelenina a ovoce mohou být vysoké kvality! Seznamte se s Dione

24.9.2016

Také už se vám někdy stalo, že jste si koupili v obchodě mraženou zeleninu a setkali jste se se zklamáním? I mražené produkty ale mohou být kvalitní a i u nich záleží na původu a způsobu zpracování. Zaručenou kvalitu najdete ve značce Dione.

Značka Dione je ryze česká a nabízí prvotřídní mraženou zeleninu a ovoce. Její sídlo najdete v Panenských Břežanech, které jsou pouhý kousek od tradičních pěstitelských oblastí jako je Polabí a Litoměřicko. A právě odtud získávají čerstvé plodiny, které jsou sklízeny v té nejvyšší fázi zralosti, kdy mají nejlepší chuť, vůni, barvu a samozřejmě také nutriční hodnoty. Nepřijdete o vitamíny, fitonutrienty ani minerální látky.Špenát DioneDíky strategické poloze zpracovávají hotové produkty třeba již 3 hodiny od sklizně, což zajišťuje opravdu tu nejvyšší čerstvost. Po pečlivém třídění, kdy jsou vybírány jen ty nejkvalitnější a dokonce i velikostně shodné kousky, je zelenina a ovoce oblanšírována, aby si zachovala svou strukturu a čerstvost, chuť, vůni i barvu a také nutriční hodnoty a enzymy.Jahody Dione

Produkty značky Dione jsou bez umělých látek a přísad!

Při zpracování zeleniny a ovoce nejsou používána žádná barviva, konzervanty ani stabilizátory. Proto můžete mít jistotu, že konzumujete pouze dary přírody, které byly zpracovány s tou největší a nejdetailnější péčí. Právě i název značky "Dione" vychází z řecké mytologie, kde byla Dione bohyní svěžího deště a životodárné vláhy. Můžete se tedy těšit jen na svěží, šťavnaté produkty a zapomenout na nekvalitní a vysušené ovoce a zeleninu, kterých je na českém trhu více, než dost.Mražené ovoce DioneDione nabízí nejen kvalitu, českou tradici a zpracování pomocí moderních technologií, ale také skvělou cenovou dostupnost a především garantuje přírodu a čerstvost.

Mražené produkty Dione můžete využít v kuchyni při vaření i pečení na libovolné sladké i slané recepty a budete mít jistotu, že nikdo nepozná, zda jste pokrm připravili ze zeleniny a ovoce Dione nebo z vaší zahrádky. :)

Nyní se můžete zúčastnit výzvy se zeleninou a ovocem Dione a vyhrát hodnotné ceny.

Více informací najdete na www.mojedione.cz.Dione

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.